Koncert życzeń

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
Hej

Mamy swój plan i pewne opcje już przygotowane do wprowadzenia, ale gdyby czegoś brakowało lub chcielibyście wprowadzić na forum to można tutaj zgłaszać prośby.

Forum będzie powiązane z główna za kilka dni najpóźniej. Nie chcieliśmy opóźniać startu z tego powodu
 
Albo ja jestem jakiś ślepy i tego nie ogarniam albo po prostu nie ma takiej opcji, żeby przy pierwszym poście w jakimś temacie można było dać "lajka" na temat i mieć coś takiego jak ulubione. np. daje lajka na mmahour Baja, zakłady bukmacherskie, gdzie kiedy transmisja gali i co tam jeszcze lubię i zamiast przekopywać się przez kilka działów klikam w ulubione i mam wszystko w jednym miejscu.
 
Font w postach można by było zmienić na nieszeryfowy dla lepszej czytelności, choćby na ten Gudea, który jest wszędzie naokoło. Lub zwykłą Tahomę/Arial.
 
Z innych pierdółek na przyszłość, dodanie w css:

.messageList .message { border-top: 5px solid rgb(228,228,228); }
.message .messageMeta { border-top: 1px solid #f5f5f5; margin-top: 20px; }

zmniejszy chaos w postach, teraz bardzo się zlewają.
 
JEST " Reply" pod kazdym postem - możesz zacytować każdego usera

Ew. "+" gdy piszesz posty, tam sie otwierają inne przyciki :)
 
Czy na tym forum, będzie coś takiego, że wyświetlane sa wszystkie ostatnie tematy, w których zostały dodane komentarze? Tak było na poprzednim i dobrze się spisywalo :) W domu ogarnę resztę bajerów.

EDIT:
No i czym są te Trophy Point, czemu jedni je mają, a drudzy nie?
 
Nie wiem czy tylko ja miałem taki, dziwny problem ale powiem :) Ogólnie problem jest przy odzyskiwaniu hasła patrzyłem na Firefoxie, za pierwszym razem @ nawet nie przyszedł, przy drugiej próbie, link by wysłał nowe hasło, nie zadziałał. Za trzecim razem błąd "502" ale @ dostałem, dopiero przy 4 próbie i pojawieniu się błędu "502" przy próbie odzyskania i pojawieniu się go też w linku dostałem upragnionego @ z nowym hasłem. Więc trzeba mieć troszkę Cierpliwości.


Font w postach można by było zmienić na nieszeryfowy dla lepszej czytelności, choćby na ten Gudea, który jest wszędzie naokoło. Lub zwykłą Tahomę/Arial.

Nie zmieniajcie fontu na bezszeryfową bo kolega niestety wprowadza błąd i nie polepszy czytelności tylko wręcz odwrotnie. Ogólnie bezszeryfowe fontu używa się do nagłówków, haseł reklamowych, małej ilości tekstu, według badań szeryfowa służy do czytania i jest wygodna :) Po za tym jak by tak nie było to by w książkach nie używano ich :)
 
Dzygitek, fascynująca teoria, sprzeczna z zasadami typografii. Fonty szeryfowe sprawdzają się w druku i ewentualnie w dużych nagłówkach na mediach cyfrowych... bodajże w było to dobrze ukazane.
 
Ogółem co do przywracania hasła, to gdy wpisałem maila, to nic nie przyszło. Ale jak wpisałem nick zamiast maila, to przyszło od razu.

Forum będzie w języku polskim, czy zostaje w angielskim, jak jest? :)

No i jedno z najważniejszych pytać, co z opcją ignorowania? Widzę, że opcja jest. Jak naciśnie się avatar użytkownika, jest tam opcja "Ignore"
 
Last edited:
dobre forum, ale wole po polsku całe menu. Na tablecie i smartfonie nie będę testował bo pewnie tylko się wkurzę. Ogólnie przydałby się bot co by polskie znaki wstawiał...
 
No jedyny mankament w wersji mobilnej brak polskich znaków mi to nie przeszkadza, bo i tak wiadomo o co chodzi, a przez komórkę to i tak rzadko kiedy siedzę na Cohones :p
 
PPS, sorry faktycznie :) Masz racje przy druku się tego używa xD Ostatnio dużo siedzę w druku i już z przyzwyczajenia, nabazgrałem bzdury :) Mój błąd. Jakoś odwróciłem w głowie zasady.
 
Forum będzie przetłumaczone na Polski. Mamy obsuwę bo firma od przenoszenia danych miała spory poślizg i wszystkie zaplanowane rzeczy do wdrożenia podczas weekendu dopiero zaczynamy robić
 
@Def, czyli będą jeszcze jakieś drobne prace. Ale będą one wymagały wyłączania forum, czy forum będzie normalnie?

EDIT:
Co jak co, ale emotki z poprzedniego forum były lepsze! :D
 
Na tablecie i smartfonie nie będę testował bo pewnie tylko się wkurzę.
Sprawdź, myślę, że miło się zaskoczysz.

U mnie też na komórce są polskie znaki, także to nie kwestia błędu na forum.
 
Co do tych polskich znaków na mobilnej wersji to brakuje ich tylko w tytułach wątków, w środku juz wszystko gra. Ale to może moja komórka szwankuje ;-)
 
może zamiast chatu mmarocks zrobić jakiś taki shoutbox na głównej forum? albo przykleić ten obecny chat?

i przydałaby się ogólna lista new posts z powiedzny 20 ostatnich tematów na głównej.
edit
@Grzechu faktycznie, ilość tych zakładek nowych mnie gubi, jak żyć? :D

emoty do wyjebania są tragiczne :eek:

no i stare rangi z kolorowymi nickami by sie przydały.
@dzihados @defthomas
 
Last edited:
A nowe newsy będą się pojawiały? Bo na forum nie widzę dyskusji o M-1 a na głównej jest
 
Back
Top