Koncert życzeń

Tak wygląda u mnie okienko z pisaniem postów. Wszystko ponad tekstem jest nieaktywne. Telefon na Androidzie 10, przeglądarka Chrome, ale wchodząc przez Gmaila ten sam problem.
 

Attachments

  • Screenshot_2021-04-07-10-19-45-825_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-04-07-10-19-45-825_com.android.chrome.jpg
    155.5 KB · Views: 14
@AndJusticeForAll
To ze wygladaja jak nieaktywne nie znaczy ze nie sa. Co sie dzieje jak na nie klikniesz? Nawet pogrubic tekstu nie mozesz? Masz moze inna przegladarke? Firefox, Brave?
Klikam/dotykam, ale nie wyświetlają się w ogóle żadne emoty, nie można wrzucić spoilera, pogrubienie nie działa.
A nie jest włączony tryb BBCode?
BBC kojarzy mi się z dwoma rzeczami z tv i drugą :censored:. Gdzie takie cudo się włącza bo wpisałem w google i
 
@AndJusticeForAll
To ze wygladaja jak nieaktywne nie znaczy ze nie sa. Co sie dzieje jak na nie klikniesz? Nawet pogrubic tekstu nie mozesz? Masz moze inna przegladarke? Firefox, Brave?
Klikam/dotykam, ale nie wyświetlają się w ogóle żadne emoty, nie można wrzucić spoilera, pogrubienie nie działa.
A nie jest włączony tryb BBCode?
BBC kojarzy mi się z dwoma rzeczami z tv i drugą :censored:.
Nacisnij te 3 kropki obok tej dyskietki (czy co to tam jest) Potem nacisnij te nawiasy [ ]
A to też możliwe :) w sumie ciezko po screenshocie byc na 100% pewny.

@AndJusticeForAll
to kliknij
View attachment 19254
:applause::pray: WIELKIE DZIĘKI
Nawet nie wiem kiedy to włączyłem :siara:
 
@Scurvol
są dwa osobne konta, póki co, i póki co są dwie osobne sekcje pokazujące komentarze z głównej i z forum. Czegoś nie widać? Daj linka.

@AndJusticeForAll @GroszMC
Możecie tu opisać problemy?
no ja wiem, chcialem zeby bylo jedno, polaczone z glowna. To, na ktorym pisze z poziomu Cohones, ale nie spedza mi to, jakos snu z powiek, takze mozna to zostawic. nie widac po prostu moich komentarzy na glownej bo pisze tylko z poziomu forum.
 
no ja wiem, chcialem zeby bylo jedno, polaczone z glowna. To, na ktorym pisze z poziomu Cohones, ale nie spedza mi to, jakos snu z powiek, takze mozna to zostawic. nie widac po prostu moich komentarzy na glownej bo pisze tylko z poziomu forum.
Ale powinno byc widac (chyba ze sa pozniej niz na pierwszej stronie, temat obecnie na naszej tapecie).

Przykład
vs

1617809835033.png
 
Ale powinno byc widac (chyba ze sa pozniej niz na pierwszej stronie, temat obecnie na naszej tapecie).

Przykład
vs

View attachment 19257
no tu akurat jest ale np tutaj juz nie, z reszta niewazne
 
no tu akurat jest ale np tutaj juz nie, z reszta niewazne
A tu jesteś na drugiej stronie komentarzy, a poki co na głównej pokazujemy tylko pierwszą (zobacz jaki jest ostatni na głównej i na forum na pierwszej stronie).
 
A tu jesteś na drugiej stronie komentarzy, a poki co na głównej pokazujemy tylko pierwszą (zobacz jaki jest ostatni na głównej i na forum na pierwszej stronie).
a no mozliwe, tak chyba poprzednio nie bylo stad to "zamieszanie"
 
@lugasek mistrz!
:antonio:
Ale jestem pierwszy raz na forum od wigilii i nie wiem co i jak jeszcze.
to prawie jak ja
Z ciemnym motywem forum
zainstaluj sobie wtyczkę do przeglądarki


możesz mieć ciemne tło, nie tylko na cohones, ale i w całym internecie.
 
Kolejnej przeglądarki nie chcę. Może na dniach do stylów Modeen UI i Cohones 2.0 dołączy DarkCohones 2.0:kawulpokapoka:
Jakoś murzyńskie emotki dało radę to i schemat kolorów może też...
na firefoxa widze jest wtyczka


Tylko nie moge sprawdzic teraz


Kurłaa działa pięknie :antonio: Zmieniam przeglądarkę.
 
Back
Top