Koncert życzeń

A idź pan w chuj ,jeszcze cię to bawi


Pierdol się

Nie przeglądam kwejka,po prostu na taki pomysł wpadłem

Stul pysk albo rozjeb klawiaturę
giphy.gif
 
Eh Michi Michi. Chłopak zestresowany, szkoła za rogiem, bukmacherka nie idzie, a Wy go jeszcze podjudzacie :D. Dam mu bana na kilka dni, niech odpocznie od Cohones. To bardziej ban dla niego i jego zdrowia niż dla nas :).
 
Nie banuje go proszę ! Jak mam zły dzień i poczytam jego wpisy to od razu humor mi się poprawia .
 
Eh Michi Michi. Chłopak zestresowany, szkoła za rogiem, bukmacherka nie idzie, a Wy go jeszcze podjudzacie :D. Dam mu bana na kilka dni, niech odpocznie od Cohones. To bardziej ban dla niego i jego zdrowia niż dla nas :).
Tak przed 1ym?:(

Od 1ego żeby na szkole się skupił.
 
Eh Michi Michi. Chłopak zestresowany, szkoła za rogiem, bukmacherka nie idzie, a Wy go jeszcze podjudzacie :D. Dam mu bana na kilka dni, niech odpocznie od Cohones. To bardziej ban dla niego i jego zdrowia niż dla nas :).

Polecam. Taki ban na kilka dni uczy by nie obnażać się publicznie, czy to emocjami, czy dosłownie.
 
No i co Panowie - KSW łokcie wprowadziło, a nocnego trybu jak nie było tak nie ma!

Jak się zbierze chociaż 5 osób z przeglądarką firefox/chrome/opera, które będą używać, to Wam to zrobię. Nie wiem czy safari i internet explorer mają odpowiednią wtyczkę do zmiany stylów strony. Wersja na smartfony oczywiście nie do zmiany, bo w tamtych przeglądarkach wtyczek nie ma w ogóle.
 
Co w ogóle stoi na przeszkodzie, żeby zrobić taką ciemną skórkę do wyboru dla wszystkich, @Dzihados ? Jeśli prawnie nie będzie jakiegoś zonka to można skopiować obecną albo jakąś domyślną, jeśli były, zmienić config, style, i zainstalować osobno do wyboru dla wszystkich, wtedy i na smartfonach będzie mogła być ciemna. Brak czasu, chęci czy nie można, bo będą krzyczeć?

Swoją drogą jak komuś pasowało bardziej poprzednie cohones to w identycznej kolorystyce (załącznik) mogę udostępnić już teraz, bo sam korzystam.
 

Attachments

  • szabl.jpg
    szabl.jpg
    49.4 KB · Views: 30
Back
Top