Koncert życzeń

@Dzihados

W dziale "suplementacja i odżywianie" zauważyłem drobne zmiany w grafice - górny pasek cały czarny oraz taka jakby ramka okalająca wszystko - czyżby jakiś wstęp do "nocnej" wersji forum czy tylko niespodziewany błąd forum?
 
Wymieńcie serwery :crazy:.

Chyba nawet to stare forum tak często nie padało. Z czego to wynika? Tak wiem - pewnie głównie przez duży ruch, ale przecież często zdarza się, że forum pada w środku powszedniego dnia...
 
Napiszę to 4 raz. Zdecydowanie brakuję kilku emotikonek nawiązujących do MMA. Na przykład takiej w hełmie albo z karabinem kiedy ktoś piszę coś typu "WAR SILVA!" albo chociaż takiej co zadaje ciosy. Ogólnie ich powinno być znacznie więcej. Pozdro.

Możecie uważać, że to dziecinada. Ale siedziałem kiedyś na forum gdzie było od groma emot i to dodawało uroku :smile:
 
Najbardziej mi nadal brakuje rozpisek - jaka jest przewidywana data zakończenia prac nad tym działem?
 
Jest szansa, żeby w wersji mobilnej forum wprowadzić na dole przycisk: "go to top"? Strasznie wkurzające jest ciągle przewijanie do góry.
 
Jeżeli ktoś wspomni o mnie w swoim poście (@nick) nie wyświetla mi tego w powiadomieniach, czy tak ma być czy to jakiś błąd?
 
Telefon Lumia735, nadal nic nie ma. Zaraz sprawdzę u kumpla na Samsungu.
EDYTA: Na Samsungu S4 też lipa, nie ma tego klikadła:(
 
Back
Top