KOMENTARZ ROKU

Nie chcę mi się, wolę nabijać komentarze. Dzięki:fjedzia:
Inba jakich wiele.
On mnie nęka od miesięcy i robi syf.
Próbowałem grzecznie, bez efektów.
Więc teraz zastosowałem poziom prostego języka żeby dotarło do pustego czerepu.
Reszta się bawi jak to przy inbe.
Czekamy na pierwsze bany.

The END
 
Mam nadzieję, że nikt bana nie złapie. Marcinos spoko ziomek, zaraza też.
Dać sobie ignory wzajemnie i po sprawie.
Ty też się niepotrzebnie nie wkurwiaj.
 
Mam łzy w oczach. :lol: Lektor z Ivony chyba nigdy mi się nie znudzi (bluzgi to miód dla uszu), a powinien po kilkakrotnym obejrzeniu serialu "Gothic prawdziwa historia kontynuacja alternatywna" i innych przeróbek.
Czemu tego nie widzę?
Kliknij w to i pozwól przeglądarce wyświetlić.
 
Mam nadzieję, że nikt bana nie złapie. Marcinos spoko ziomek, zaraza też.
Dać sobie ignory wzajemnie i po sprawie.
Ty też się niepotrzebnie nie wkurwiaj.
Twoja opinia na temat obu to twoja sprawa. Nikt nie będzie próbował ciebie przekonać że jest inaczej.
Ja natomiast mam mieć prawo do swojej opinii całkowicie odmiennej od twojej i zapewne wielu innych.

Ja nigdy nic do zarazy nie pisałem sam się napatoczył ze smutami. Ale to i tak mniej istotny wątek sprawy.
Cały marcicostam ma jakiś ból dupy i problem pod moim adresem od paru miesięcy. Ja do niego nic nie pisze on ciągle sapie nieprzerwanie. Już raz nawet jego posrane posty leciały jak się przyjebał. A teraz zgrywa ofiarę. Starałem się na początku grzecznie ale się kurwa nie daje. Przyczepił się jak rzep i ma zabawę.
Napisałem dosadnie co myślę na jego temat i zdania nie zmieniam. A jak się poczuł dotknięty to niech da znać przeniesiemy to po za forum czy coś.
 
Kliknij w to i pozwól przeglądarce wyświetlić.

:kis:
Odpal w internet explorer.

Mordeczko, tego się nie ogląda, to jest do słuchania.
Mam nadzieję, że pomogłem

Śmieszki heheszki, tak u mnie wyglada post Lugaska:
402D511F-178D-4291-B3E4-2292C84E9D17.jpeg
 
Śmieszki heheszki, tak u mnie wyglada post Lugaska:
View attachment 9573
Nie śmieszkowałem, mam Firefoxa, najpierw wygląda jak w załączniku post1, klikam w ten szary pasek, wyskakuje okienko gdzie można kliknąć "Pozwól teraz" i potem jest jak w załączniku post2.
 

Attachments

  • post1.png
    post1.png
    36.8 KB · Views: 10
  • post2.png
    post2.png
    67.5 KB · Views: 8
szoking kureawa:śmiech:
@HefanerSorry nie dostalem powiadomienia z oznaczenia wczesniej, nadrabiam teraz temat, daje rade nawet bez komentarzy @crt14 :dobry:, a ja jego slow nie traktuje jako obelg, ba nawet jest mi lepiej na zoladku, wiem ze ze mna nie jest jeszcze tak do konca zle. Cie chuj i to on mnie bedzie nazywal internetowym napinaczem :mamed:
 
szoking kureawa:śmiech:
@HefanerSorry nie dostalem powiadomienia z oznaczenia wczesniej, nadrabiam teraz temat, daje rade nawet bez komentarzy @crt14 :dobry:, a ja jego slow nie traktuje jako obelg, ba nawet jest mi lepiej na zoladku, wiem ze ze mna nie jest jeszcze tak do konca zle. Cie chuj i to on mnie bedzie nazywal internetowym napinaczem :mamed:
Ten gość to jest jakaś zupełnie inna skala agresji w internecie. Zdaje się, że wbrew temu co pisze, jednak tylko w internecie - w końcu gdyby było inaczej, już dawno odsiadywałby dożywocie :damjan: I choćbyś do końca życia zastanawiał się co mu zrobiłeś to ni chuja i tak się nie dowiesz
 
Ten gość to jest jakaś zupełnie inna skala agresji w internecie. Zdaje się, że wbrew temu co pisze, jednak tylko w internecie - w końcu gdyby było inaczej, już dawno odsiadywałby dożywocie :damjan: I choćbyś do końca życia zastanawiał się co mu zrobiłeś to ni chuja i tak się nie dowiesz
Szkoda strzepic ryja, i tak sie dziwie ze tak dlugo ciagneliscie ten temat :lol: ale w sumie po to jest to forum...a nie kurwa jakies merytoryczne dyskusje :gdzie:
 
Ten gość to jest jakaś zupełnie inna skala agresji w internecie. Zdaje się, że wbrew temu co pisze, jednak tylko w internecie - w końcu gdyby było inaczej, już dawno odsiadywałby dożywocie :damjan: I choćbyś do końca życia zastanawiał się co mu zrobiłeś to ni chuja i tak się nie dowiesz
Że niby nazywasz mnie szczekaczem internetowym? Agresja względem jednej osoby fantasto.
Ciebie tez zapraszam w odwiedziny jak byś chciał wpaść.
 
Że niby nazywasz mnie szczekaczem internetowym? Agresja względem jednej osoby fantasto.
Ciebie tez zapraszam w odwiedziny jak byś chciał wpaść.
Wódeczka, czy bardziej na sportowo? Na jakąś siłkę skoczymy albo na squasha?
 
Back
Top