KOMENTARZ ROKU

Hefaner

Armia Karola Bedorfa
Mordy, ja nie przeżyję, że nie mamy tej kategorii w Cohones Awards, zawsze i tak mam to :gdzie:i daję swoje nominacje. Mamy tutaj wielu naprawdę kreatywnych i błyskotliwych ludzi, którzy potrafią w piękny sposób dorzucić do pieca. Fajnie będzie nawet zbierać te wszystkie teksty w jednym temacie, to może być kopalnia beki. Zasługujemy kurwa na taki temat.
Poza zacytowaniem komentarza, sugeruję dodanie krótkiej informacji o tym z jakiego pochodzi tematu lub na co był odpowiedzią. Prawdopodobnie @maras rozkurwi ten temat jak Karol Bedorf kategorię ciężką w 2018 (albo jeszcze bardziej), ale nie o rywalizację tutaj chodzi, tylko o to, żeby nasze wszystkie najbardziej szczerozłote kawałki po prostu nie zostały zapomniane. Zachęcam również do bycia wybrednym i wybierania rzeczy z naprawdę najwyższej półki. W sensie wiecie, żeby nie dawać takich typowo chamskich komentarzy typu "Jebać KSW" tylko dlatego, że faktycznie ktoś :śmiech: uważa że należy jebać KSW. Creme de la creme panowie i trzymamy poziom!
@Cactus obiecuję, że pomogę Ci to na koniec roku ogarnąć tak, żeby było przejrzyście, a jak Ci się nie będzie chciało to ogarnę to sam.
 
Moja pierwsza propozycja, temat "Fantasy matchmaking KSW (TYLKO FREAK FIGHTY)"
Dobra mam prawdziwy hit kurwa

Tomasz Narkun vs jego baba od polaka z podstawówki.

Erudyta polskiego mma miałby przewagę wzrostu, wagi, płci, zasięgu, techniki, siły, kondycji, sprawności fizycznej, ale nie miałby jednego - przewagi psychicznej. Stara belferka weszła do głowy Narkuna całe lata temu, a jej dawne dissy dalej powodują, że Tomasz budzi się w zdefekowanej pościeli.
 
0099a4f07a78b.jpg
 
:śmiech: Beka z tabelki jest zdecydowanie dozwolona i wskazana aż po świata kres
Nagiąłem się w kryteriach, które mają liczby porządkowe 2, 5, 7 i 11, ale nie będę już marudził, dobrze jest!
 
Post roku (najchujowszy) to Twój z tematu o Mrozie, zamykam. :cool:
Dziekuje za wyróżnienie. Za bardzo naprzeklinalem i wyszło zdecydowanie zbyt agresywnie, za co jest mi teraz wstyd, ale i tak ten temat to dno :jjsmile:
 
Chuj tam, to może być tylko mój prywatny ranking, przynajmniej będzie bardzo wysoki poziom. Dopiero dziś obczaiłem tę perełkę, bardzo mocny kandydat do zwycięstwa w 2018

Strachu -> Popek -> Burneika -> Marcin Najman -> Michal Dobias -> Łukasz Borowski -> Józef Warchoł -> Kamil Bazelak -> Karl Etherington -> Tomasz Czerwiński -> Alexandru Lungu -> Tom Erikson -> Kevin Randleman -> Mirko CroCop -> Gabriel Gonzaga -> Ben Rothwell -> Alistair Overeem -> Vitor Belfort -> Anthony Johnson -> Alexander Gustasson -> Matt Hamil -> Jon Jones -> Daniel Cormier

Strachu -> Popek -> Burneika -> Marcin Najman -> Michal Dobias -> Łukasz Borowski -> Józef Warchoł -> Kamil Bazelak -> Karl Etherington -> Tomasz Czerwiński -> Alexandru Lungu -> Tom Erikson -> Kevin Randleman -> Mirko CroCop -> Gabriel Gonzaga -> Ben Rothwell -> Alistair Overeem -> Vitor Belfort -> Nate Marquardt -> Tyron Woodley

Strachu -> Popek -> Burneika -> Marcin Najman -> Michal Dobias -> Łukasz Borowski -> Józef Warchoł -> Kamil Bazelak -> Karl Etherington -> Tomasz Czerwiński -> Alexandru Lungu -> Tom Erikson -> Kevin Randleman -> Mirko CroCop -> Gabriel Gonzaga -> Ben Rothwell -> Alistair Overeem -> Vitor Belfort -> Nate Marquardt -> Tyron Woodley -> Stephen Thompson -> Robert Whittaker

Strachu -> Popek -> Burneika -> Marcin Najman -> Michal Dobias -> Łukasz Borowski -> Józef Warchoł -> Kamil Bazelak -> Karl Etherington -> Tomasz Czerwiński -> Alexandru Lungu -> Tom Erikson -> Kevin Randleman -> Mirko CroCop -> Gabriel Gonzaga -> Ben Rothwell -> Alistair Overeem -> Vitor Belfort -> Nate Marquardt -> Tyron Woodley -> Dong Hyun Kim -> Nate Diaz -> Conor McGregor

Strachu -> Popek -> Burneika -> Marcin Najman -> Michal Dobias -> Łukasz Borowski -> Józef Warchoł -> Kamil Bazelak -> Karl Etherington -> Tomasz Czerwiński -> Alexandru Lungu -> Tom Erikson -> Kevin Randleman -> Mirko CroCop -> Gabriel Gonzaga -> Ben Rothwell -> Alistair Overeem -> Vitor Belfort -> Nate Marquardt -> Tyron Woodley -> Dong Hyun Kim -> Nate Diaz -> Conor McGregor -> Max Holloway

Strachu -> Popek -> Burneika -> Marcin Najman -> Michal Dobias -> Łukasz Borowski -> Józef Warchoł -> Kamil Bazelak -> Karl Etherington -> Tomasz Czerwiński -> Alexandru Lungu -> Tom Erikson -> Kevin Randleman -> Mirko CroCop -> Gabriel Gonzaga -> Ben Rothwell -> Alistair Overeem -> Vitor Belfort -> Nate Marquardt -> Tyron Woodley -> Dong Hyun Kim -> Nate Diaz -> Conor McGregor -> Jose Aldo -> Urijah Faber -> Dominick Cruz -> TJ Dillashaw

Strachu -> Popek -> Burneika -> Marcin Najman -> Michal Dobias -> Łukasz Borowski -> Józef Warchoł -> Kamil Bazelak -> Karl Etherington -> Tomasz Czerwiński -> Alexandru Lungu -> Tom Erikson -> Kevin Randleman -> Mirko CroCop -> Gabriel Gonzaga -> Ben Rothwell -> Alistair Overeem -> Vitor Belfort -> Nate Marquardt -> Tyron Woodley -> Dong Hyun Kim -> Nate Diaz -> Conor McGregor -> Jose Aldo -> Urijah Faber -> Dominick Cruz -> Demetrious Johnson

Wszystkie pasy zdobyte. GOAT!!!!
 
Prawdziwe delicje od nieznanego mi dotychczas użytkownika @crt14 , festiwal szczerej nienawiści do ludzi, których prawdopodobnie nigdy w życiu na oczy nie zobaczy, rekordowa ilość wyzwisk (#rekord), za to kochamy internet :antonio:

Nie posraj się z rozpaczy przygłupie, zbrakło argumentów to trzeba spierdalać, typowe... Widać dupę ból ci ściska że aż tutaj mordę piłujesz. Dobraliście się z z tym pojebem marcinos do pary idealnie.
Dwa kretyńskie łby, co nie rozumieją do czego służy forum i że ludzie tutaj dyskutują czasami na właściwy temat a nie tylko o jebaniu i lizaniu stóp.

Mam gdzieś twój ignor i twoją zasraną opinie. Widać ból pochwy masz nieludzki.
Sam pierwszy mordę piłujesz jak skończony debil co nie rozumie czym jest forum a później strzela focha jak typowy lamus. Ale czego wymagać od umysłowej ameby takiej jak ty i twojego kumpla idioty co cię jak debil wszędzie lajkuje. Do takich tępych ludzi jak ty tylko prosto z mostu i bez hamulców bo inaczej nie dotrze boś za tępy.

A sam fakt że aż tutaj ujadasz pokazuje jak bardzo cię dupa piecze.
Normalnie się powieszę bo jakiś idiota oznajmił że daje ignora LOL. Zaraz jeszcze przyleci kolejny kundelek marcinos i będzie szczekał. Pęknie się dobraliście do pary dwa oszołomy.

PS
Mało kto chce czytać twoje zasrane komentarze, za co też już ktoś cię dodał do ignora, buehehe.


Kurwa co za odpad


Już? Już się wypłakałeś? Jeszcze o bana poproś bo zly niedobry crt14 cie miesza z błotem. Tylko nie zapomnij dalej kłamać!

To ty do mnie się od samego początku przyjebałeś. To ci modelowo bez cenzury odpowiadam, Pierdol się skurwysynu! Tak jesteś dla mnie skurwysynem. Czas na kulturę już miną, sram na ciebie. Za ciągłe podjazdy w moją stronę gnido. Modzi nie reagują na takiego pasożyta jak ty. Cóż def będzie nadal narzekał że syf na forum.

Ale tak kurwa będzie do póki takie odpady jak ty tutaj są tolerowane.

Nigdy nikogo nie atakowałem, a moja obecność na forum była zawsze w miarę pozytywna. Ale jak mam do czynienia z takim skurwysynem jak ty to przestaje owijać tekst w ładny papierek. Sram na ciebie.

Albo wypierdolą mnie albo ciebie z tego forum. Więcej twojego stękania i jebania smutów w moją stronę tolerować nie będę.

Albo modzi wyjebcie tego patolowca albo niech forum gnije i chuj!
 
Prawdziwe delicje od nieznanego mi dotychczas użytkownika @crt14 , festiwal szczerej nienawiści do ludzi, których prawdopodobnie nigdy w życiu na oczy nie zobaczy, rekordowa ilość wyzwisk (#rekord), za to kochamy internet :antonio:
Przestań już spamować. Też jesteś mi totalnie nieznany profesorku miodek. Żebyś wiedział że szczera nienawiść względem ścierwa. A spotkać mogę niemal w każdej chwili. Zaproszenie dla jednego odpadu już wystosowałem. Czekam aż przyjmie i pewnie się nie doczekam.
 
Przestań już spamować. Też jesteś mi totalnie nieznany profesorku miodek. Żebyś wiedział że szczera nienawiść względem ścierwa. A spotkać mogę niemal w każdej chwili. Zaproszenie dla jednego odpadu już wystosowałem. Czekam aż przyjmie i pewnie się nie doczekam.
:beczka:
Człowieku, zrobiłeś z siebie kompletnego psychopatę i zamiast napisać "przepraszam, poniosło mnie", to dalej w to brniesz. Ty naprawdę myślisz, że Cohones jest miejscem, w którym możesz kogoś zastraszyć? Oszalałes? Im szybciej zrozumiesz, że każdy będzie tylko darł z ciebie łacha, tym lepiej dla ciebie. A najlepiej jak sam zaczniesz się z tego śmiać, bo to co wyprawiasz jest po prostu zajebiście niepoważne
 
Last edited:
:beczka:
Człowieku, zrobiłeś z siebie kompletnego psychopatę i zamiast napisać "przepraszam, poniosło mnie" to dalej w to brniesz. Ty naprawdę myślisz, że Cohones jest miejscem, w którym możesz kogoś zastraszyć? Oszalałes? Im szybciej zrozumiesz, że każdy będzie tylko darł z ciebie łacha, tym lepiej dla ciebie. A najlepiej jak sam zaczniesz się z tego śmiać, bo to co wyprawiasz jest po prostu zajebiście niepoważne

Nie poniosło mnie. Ty za to pierdolisz o czymś o czym nie masz bladego pojęcia i przekręcasz fakty.
Ja mówię o konkretnej osobie i konkretnej sprawie o której jak widać nie masz pojęcia a ty pierdolisz o całym forum.
Chciałeś zabłyszczeć swoją mądrością tylko że ci nie wyszło. Znasz sprawę od samego początku? Znasz początek z przed kilku miesięcy? Nie znasz a zabierasz głos i się mądrzysz. Dość typowe na tym forum.

Nikt nikogo nie zastrasza, znowu pierdolisz niestworzone rzeczy. Wspólne treningi to nie zastraszenie. Chyba że ty jesteś aż tak przestraszony to pewnie dla ciebie zastraszenie.
Odpowiedziałem ci zwyczajnie na stwierdzenie o nie spotkaniu. Spotkać się zemną można bez większych problemów. Gdzie tu widzisz zastraszanie? Mądry jesteś czy dla zasady chcesz tak pierdolić? Na zlotach tez się zastraszają? Być może boisz się własnego cienia w tedy faktycznie mogłeś to odebrać jako zastraszanie.

Powtórzę mało wiesz w tej konkretnej sprawie a się mądrzysz co niemiara. Idz się zapytaj modów czyje i za co posty leciały. Widać kupiłeś narracje niewiniątka pewnego osobnika.
 
Back
Top