Koksu vs Najman

kapecq

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Duzo wskazuje na walke tych panów, widac nawet juz na profilach hardkorowego koksa, a raczej jego radia gdzie podaje by szukac podpowiedzi na optivita nutrition gdzie Michal ktory jest dobrym przyjacielem Roberta pierwszy raz podejmuje sie opisac wydarzenie mma odnosnie dopingu dot. Cris Cyborg. Nie pisza konkretnie ale napewno bedzie to Robert, skoro jego znajomy i rozne rzeczy sa wypisywane na profilu( pewnie kontraktu nie ma jeszcze ale mozna tez zobaczyc na profilu chariot ze mowia o jakims wydazeniu 2012, jak wiadomo chariot agencja ktora robi pr Roberta ) Burneika - Gala mmaatack - wiadomo w tvn turbo ma program, Najman zwiazany z mmaatack wiec poczekajmy do piatku... MASAKRA !
 
Obczajam ze zasady MMA, nie K1. Ruff zgadza sie... ani jeden ani drugi nie ma pojecia o mma tylko ze przewaga koksa moze byc lasvegas i Robert Drysdale...
 
Oj nie chciałbym aby Najman to wygrał ;] Koksa bardzo lubię, więc nawet nie bede tego pojedynku negować :D a na MMA Attack był by to potężny zastrzyk popularności :)
 
koks wygra bo najman wpierdala kanapeczki



http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Uiis0_ZRYsw
 
Robart ma w żyłach rakjet fjuel rozjedzie N.



Coś tam już widać w temacie rozkminiał ;)







 
Cholewa musiał by być naprawde niepoważnym człowiekem kontraktując kolejny raz Najmana, po tym jaką postawe zaprezentował na mmaa 1.



@down



Jakby teraz miał walczyć na KSW to napisałbym to samo. :)
 
tak samo niepowaznym jak K&L ? Jaki Najman by nie był, 300 000 osób walkę obejrzało i o to tu chodzi.
 
Widze, ze Najman stał się takim narodowym chłopcem do bicia :D przecież Koksu jak sie na niego położy, to od razu testosteronek odklepie :-)
 
wyśmiałem tę walkę, ale jak zobaczyłem pocieszny ryjek Burneiki, pomyślałem "a co tam, w końcuu każdy lubi widok obijanego Najmana"
 
nie spinajcie sie, to trzeba traktowac jako dobrą (?) komedie albo występ kabaretowy na koniec gali :-)
 
Z tego co napisałeś to nic nie wskazuje na to by pan Robert miał walczyć w MMA. Choć może to wina mojej dzisiejszej kiepskiej dyspozycji. Twój post wydaje mi się zbyt chaotyczny, nie potrafię go zrozumieć.
 
Przy takim zestawieniu, niezaleznie od wybranej formuly przynajmniej nie bedzie watpliwosci, ze to juz nie sport. No i El-Testosteron stanie przed niepowtarzalna szansa na odniesienie w koncu jakiegos zwyciestwa:-).
 
Ja to widze tak Koksu przetne ze 3 razy powietrze i będzie zadych, a pózniej Najman go wykończy. Bardzo lubie pana Roberta, ale kondycji u niego żelaznej bym się nie spodziewał.
 
To może być ogień! Wiadomo,poziom sportowy będzie żadny,ale o to na pewno zatroszczą się inni zawodnicy
 
jakby byla taka walka to koksu musialby w niego wiechac jak pudzian w 1 walce :-)
 
Jeżeli by do tej walki doszło, to mam złe przeczucie co do jej zakończenia. Ale jedno jest pewne Takie zestawienie napewno by pomogło w zdobyciu popularności MMAA. Koksu jest bardzo lubiany w polsce, Najman wręcz przeciwnie. Oj będzie się działo :-)
 
Tę walkę przewidział dawno Przemys_law, więc w sumie żadne odkrycie....jeśli do niej w ogóle dojdzie.



Scenariusz, oczywiście stójka. Kondycja obu podobna, czyli cienka jak dupa węża, ale ze wskazaniem na Koksa. Tym razem raczej Najman to wygra.
 
Wydaje mi się że Kulturysta nie będzie w stanie wygrać z Najmanem i wiele osób się zawiedzie.



Jeżeli doszło by do tej walki to mogła by pobić wyniki oglądalności 1 walki między Saletą a Najmanem.
 
Na KSW:

Freak Tournament 1/2 Finals:

Kamil Bazelak vs. Kamil Waluś
Marcin Najman vs. Robert Burneika

Freak Tournament Final:

Bazelak/Waluś vs. Najman/Burneika

O pas freaka:

Wygrany freak turnieju vs. Bob Sapp
 
czemu Walusia uwazasz za freak'a ??



Idzie normalnie od amatora, niedawno wskoczył na zawodowca- poziom ma jaki ma ale nie wiem co w tym "freakowego". Porównywanie go do Bazelaka, który startuje w mma po rzucaniu oponami czy do Najmana, który przyszedł z big brothera jest chyba troche niesprawiedliwe
 
Ja też uważam, że jeżeli dojdzie do tej walki to wygra Najman (jeśli nie złapie żadnej kontuzji) za Robertem póki co nie przejawia nic, a Najman boks ma jaki ma i lowkicki ładuje aż 'nogi łamie' i sądzę, że to na Burneike spokojnie wystarczy
 
@noodles



Waluś nie jest Freakiem, ale przez to, że walczy z Bazelakiem tam trafił.



Freak turniej for fun napisałem, więc nie bierz tego na poważnie :-)
 
Koksu raczej zerowa kondycja. Niech nawet ta walka będzie, będzie śmiechu co nie miara. Najman trafi - wygra, Koksu obali - zagniecie.
 
Back
Top