Koguci turniej Bellatora - pytanie

Calo

WSOF
Bantamweight
Mam pytanie związane z turniejem w wadze koguciej, na temat którego nie moge znaleźć konkretnych informacji. Na stronie BFC czytam że starcie Warren vs Kirk jest półfinałem , na MMARocks że ćwierćfinałem, to samo na mmajunkie, a na wikipedii pisze że w ogóle nie jest starciej turniejowym, co wydaje się rozsądne , bo żadnych informacji na temat innych uczestników znaleźć nie mogę ( wzmianki o tym że ta walka ten turniej otwiera jest, ale nic więcej na jego temat), a w poprzednim sezonie o ile się nie myle nei było turnieju w 135 lbs. Może mi ktoś powiedzieć w takim razie jak to jest z tymi kogutami?



Po odpowiedzi temat do usunięcia.
 
nie ma juz cwiercfinalow. teraz sa tylko polfinaly i final



a to sorry, cos tam kiedys bylo mowione, ze bedzie sie zaczynac od polfinalow, zeby mistrzowie tak dlugo nie czekali na przeciwnikow
 
Są ćwierćfinały, patrz na turnieje w średniej, półśredniej i lekkiej. Tylko w cyklu Summer Series zaczynało się od 4 zawodników.
 
Ja bym obstawial, ze to polfinal.



Druga para jest Brandon Bender vs Travis Mar.







W summer series, byly rowniez dwie walki polfinalowe.



Wyglada, na to ze sa dwa rozne turnieje, niemal w tym samym czasie.
 
Masz jakieś info że Bender vs Marx należy do turnieju ( na stronie BFC pisze że nie)?. Tak, na Summer Series był turneij i jeszcze nie zabookowany jest finał, Silva vs Leone więc już kompletnie nie wiem co i jak :-)
 
Back
Top