Koguci turniej Bellatora - pytanie

Calo

WSOF
Light Heavyweight
Mam pytanie związane z turniejem w wadze koguciej, na temat którego nie moge znaleźć konkretnych informacji. Na stronie BFC czytam że starcie Warren vs Kirk jest półfinałem , na MMARocks że ćwierćfinałem, to samo na mmajunkie, a na wikipedii pisze że w ogóle nie jest starciej turniejowym, co wydaje się rozsądne , bo żadnych informacji na temat innych uczestników znaleźć nie mogę ( wzmianki o tym że ta walka ten turniej otwiera jest, ale nic więcej na jego temat), a w poprzednim sezonie o ile się nie myle nei było turnieju w 135 lbs. Może mi ktoś powiedzieć w takim razie jak to jest z tymi kogutami?Po odpowiedzi temat do usunięcia.
 

Gaara

Vale Tudo
Open
nie ma juz cwiercfinalow. teraz sa tylko polfinaly i finala to sorry, cos tam kiedys bylo mowione, ze bedzie sie zaczynac od polfinalow, zeby mistrzowie tak dlugo nie czekali na przeciwnikow
 

Calo

WSOF
Light Heavyweight
Są ćwierćfinały, patrz na turnieje w średniej, półśredniej i lekkiej. Tylko w cyklu Summer Series zaczynało się od 4 zawodników.
 

Visu

Bellator
Heavyweight
Ja bym obstawial, ze to polfinal.Druga para jest Brandon Bender vs Travis Mar.W summer series, byly rowniez dwie walki polfinalowe.Wyglada, na to ze sa dwa rozne turnieje, niemal w tym samym czasie.
 

Calo

WSOF
Light Heavyweight
Masz jakieś info że Bender vs Marx należy do turnieju ( na stronie BFC pisze że nie)?. Tak, na Summer Series był turneij i jeszcze nie zabookowany jest finał, Silva vs Leone więc już kompletnie nie wiem co i jak :-)
 
Top