Kobiety walczące w MMA

najpiękniejsza jest RONDA :p Bez dwóch zdań. Kiedyś się rozpłacze jak któraś z Pań obije jej piękną buźkę.
 
10421214_854625454598575_3874897654162172529_n.jpg
 
Najładniejsza ring girl. Polecam obadać jej konto na instagramie no bo przecież nie będę każdej fotki osobno wrzucał.
 
Był temat urodzinowy dla znawcy treningu którego najskuteczniejszą metodą jest walenie gołymi pięściami w worek przez pół godziny, to może być też temat dla Felice.
 
Keylock, słabe :-) Raczej nie ze względu na sposoby treningowe był takowy temat, a i widzę ubarwianie moich sposobów treningu jest dalej w modzie ;-) Co Wam to daje i ile można powtarzać slogany mijające się z prawdą ;-)
 
No właśnie mmagu, to samo pomyślałem :) chyba, że Born uważa, że Fellice jest dobrze zbudowana (bo jest przecież) i powiedizał na nią "trans", lub ma jakiś prywatny żal do niej :D
 
No właśnie mmagu, to samo pomyślałem :) chyba, że Born uważa, że Fellice jest dobrze zbudowana (bo jest przecież) i powiedizał na nią "trans", lub ma jakiś prywatny żal do niej :D
Ale wy widzicie jaki ona ma ryj? Ciało jeszcze spoko ale twarz trudna do zaakceptowania. Jest tak kobieca jak Arlovski bez brody.
 
Arlovski wyczuł lepiej, bo mi właśnie o twarz chodzi ;-) Wiadomo, że ciało jeszcze jako tako i pręży się dobrze, ale twarz...;-) No, ale nie będę hejtował za mocno, gusta są różne.
 
Gabi przez te łapska nadal wygląda jak ogr. Sylwetke już ma w miare normalną, ale te łapska i kulasy jak koń.
 
Te jej uda to strasznie wyglądają jak na kobietę. Porównując np. do wyżej zapodanej Watersonki. Trzeba Felice oddać, że jest jedną z mocniej zbudowanych babek w tej dywizji, ale i dzięki temu postura jednak niezbyt kobieca, a o twarzy już nie chcę mówić. Zwłaszcza to fotka nr 2 to mega fotoszop ;-)
 
Michelle nie powinna być w temacie zbiorczym. To jakby postawić La Trappe Blond pomiędzy Okocimami... :D
 
Back
Top