Kobiety (+18 - NSFW)

haha :D Ah ta wiara w ludzkość. Po prostu uznałem, że to zbyt piękne, by mogło być prawdziwe i bez żadnego haczyka
 
Już skasowali, nie ponowię bo dostanę bana.







Tutaj jest relacja na żywo http://www.reddit.com/live/thwsx6wkbysn Już 100 tysięcy ludzi to śledzi! :-)



Wujek poszukaj na powyższej stronce" OP hints with this screenshot of video" xd







edit: ja jednak myslę że nie fejki xd
 
Dowód że to nie fejki, bo wiele z tych laseczek zaprzecza:







comment_gcGFcTYEPPqRArgjBTkCw4V7Rpy80DTg.jpg








Podobno większość fotek latała w zamkniętym obiegu z rok, ale ktoś teraz poleciał w uja i opublikował wszystkim.
 
Nie mówię, że wszystkie fejki, ale np. te z Alison Brie czy ospermioną twarzą Lawrence xD Zresztą właśnie na reddicie pisali, ze wiele tych zdjęć jest nieprawdziwych.



To jest WIELKA reklama dla Appla xD
 
jest wieksza wersiaw necie od tej poprzedniej, niemal dwa razy, wiecej lassek, ale filmu z udzialem panny o ktora pytacie nie ma na liscie plikow ktore zawiera
 
Ciekawe czy znajoma pani adwokat (30l.), która swego czasu wszystkim znajomym na fotce wysyłała zdjęcia z palcem w pussy czuje teraz lekki niepokój :-)
 
Fajna była taka przeróbka z Sashą, demotywator - zdjęcie Sashki i podpis "POSZŁAM DO ROBOTY. WYJEBALI MNIE"



:-)
 
Sasha Grey już niby kariere skończyła. W ramach ciekawoski z rok temu została zaproszona przez dyrektora przedszkola w Stanach Zjednoczonych Ameryki aby czytać bajki dzieciom. XD
 
I tak najlepsze świnie sa w teledyskach disco polo bez kitu. Dzis z rana jakos lecialo mi z 15 minut, a chyba Polo TV czy tam inny. Takiego spotegowania dup na minute, nie ma nigdzie indziej.
 
@TwardyB no w 99% przypadkach to jedyny sposób aby disco polo jakoś zaistniało kilogramy szpachli i cienia jakaś kiecka, fryzura + okulary muchy i stają się misskami



@JanuszDS ewidętnie jesteś pod wpływem czegoś mocniejszego że wrzucasz tu takie foty. Twarz tej pierwszej sportsmenki jeszcze jakoś się może obrnić no ale scrolując dalej...
 
Ale Ryj.



Dla równowali wrzucam dobrą [strike]sukę[/strike] (trochę szacunku, pzdr) Alyssa Milano.



256354.jpg
 
@Blade



jakbyś nie wiedział to na obydwu fotkach jest ta sama kobieta



dba o siebie, przysiady robi, fajna jest
 
Back
Top