Kobiety (+18 - NSFW)

ja ja bym powiedział, że sylikonu tu nie ma ;p i zgodze się z częścią, że jakoś z tymi tabliczkami na ringu i stojąc na ważeniu lepiej wygląda ...
 
Jest, jest, o jeden rozmiar poprawiła matkę naturę ;) Jak zwykle będę marudny i tym razem, ale nie podoba mi się ona. Dla przykładu - kompletny brak talii, małe usta, zbyt owalna twarz a przy tym wąsko rozstawione oczy - powodują, że naprawdę rewelacji nie ma się co doszukiwać.
 
Krótkie bardzo, ale sam kolor nie najgorszy ;) Marcin, ironia nie potrzebna - subiektywną opinię można chyba wyrazić? Jak wyżej, jestem wybredny i jak dla mnie na całość wrażenia jakie wywołuje kobieta składa się wiele detali, jeśli kilka z nich mnie razi lub nie jest w moim guście nie powiem, że jest piękna, ot tak już mam, może to wrodzone poczucie estetyki ;)
 
Zgadzam sie z Kalogero. Nic w niej takiego specjalnego. A przy tym te kolana... Juz chyba moje sa bardziej seksowne ;)
 
I w ten oto sposób userzy cohones docenili urodę uważanej przez wielu za jedną z najładniejszych ring girls na swiecie....:-)



Tylko z jednym sie zgodzę: wg. mnie najseksowniej wygląda w tym szlafroczku , gdzie nie widac aż tak dużo
 
Jest, jest, o jeden rozmiar poprawiła matkę naturę ;) Jak zwykle będę marudny i tym razem, ale nie podoba mi się ona. Dla przykładu - kompletny brak talii, małe usta, zbyt owalna twarz a przy tym wąsko rozstawione oczy - powodują, że naprawdę rewelacji nie ma się co doszukiwać.



Mysle,dokladnie tak samo,zero bioder twarz w ksztalcie kasku do motocrossa,szalu nie ma
 
Ja tam stronę nr 45 tematu kobiety będę odwiedzał :)



EDIT



to mamy i 3 ring girl UFC tylko że już byłą, za zatajenie tego - wpiszcze Mariah Ashton Danni w googlach



content_017.jpg
 
sesja była zrobiona bez pomysłu

worek bokserski, buty na obcasie, jakaś parna atmosfera - ktos przecudował



uZIFph.jpg



nie wiem co to miało byc, bo wyszła jedna z gorszych sesji ostatnich lat

modelka na tle innych również wypada słabo
 
Back
Top