Kobiety (+18 - NSFW)

tumblr_lbryqoaB3q1qcdexzo1_400.jpg




Monika_Pietrasinska_05.jpg




tumblr_lbu0xavxAz1qcn698o1_500.jpg




x2_54f9543.jpg




5834_9301_500.jpeg




1847145.jpg




1861481.jpg




23r972h.jpg




MISTRZOWSKA



8811_2410_500.jpeg
 
Kaczka, nie chce krakać ale jak widać jesteś na dobrej drodze aby skończyć kariere jak na SyFyDy. Na pocieszenie powiem Ci, że zawsze zostanie forum Bazelaka, a tam jak sie postarasz funkcja moda przyjdzie Ci łatwiej i prędzej niz tutaj :]
 
Venom,yoshi lub inny admin-moze byście skaswali te wywodu + zdjęcia żony kalogero.Szkoda taki piękny temat zaśmiecać.Pamiętam że jakis czas temu w jakims yoshi zrobil porządki i bylo git..albo to był def :-P
 
Oj tam oj tam :D Się trzepiacie. Dajcie lepiej coś od siebie a nie dyskutować. Cycki może i niezbyt naturalne ale z twarzy to chyba nie brzydkie są co?



"A w ogóle, cycki są nieważne • ważny jest wyraz twarzy kobiety, kiedy je pokazuje." :p
 
Coś postów poznikało, czy mi siem zdaje?
Co do cycków, wszystkie dobre do mientoszenia.
Koralgol, mówisz,że 9/10? Chyba pierwszy raz się zgodzem
 
Kaczka są pewne zasady. Masz na świecie tyle kobiet, że nie musisz wrzucać czyjejś matki, córki czy narzeczonej. Twoje cwaniactwo podpada mi pod tanie prowokacje - odpuść sobie. Tak wiem, nie ma tego w regulaminie, ale jak napisał kiedyś Yoshi regulamin można zmienić.







A potem piszesz maile do ludzi żeby dali ci spokój. Miej honor, miej jajca bo to forum COHONES. Odpuść.
 
Back
Top