Kobiety (+18 - NSFW)

15060-090dc0-466-700.jpg




fu9lzp.jpg




1558421f949530740.jpg




tumblr_lgpktzLias1qzip33o1_500.jpg




tumblr_l9pqzlfGbR1qa1zngo1_500.jpg




fr07.jpg




2uhbjww.jpg




222113_202912163080264_160129900691824_533123_3907510_n.jpg
 
zabrzmiało to conajmniej niemiło pervert



jak masz coś do wyłożenia, to dawaj, a nie sie czaisz. dupek
 
Pervert z pewnością nie chciał Cię urazić. Po prostu wygląda to tak, jakby ta panna:



a) była Twoją pierwszą



b) była Twoją jedyną na całe życie (to znaczy, że bardzo ją kochasz i strasznie się nią jarasz)



... innych opcji nie widzę. Pozdrawiam i szczęścia! :-)
 
hmm chciałbym tylko nadmienić, iż moje pytanie nie dotyczyło tej panny ad persona, ale faktu że cebaka regularnie spuszcza się nad faktem posiadania kobiety. Zupełnie jakby to było dla niego novum. :)
 
@belmondo, dzięki, na fotce bardzo niewinnie wygląda ale wujek google zweryfikował jej niewinnośc :D







ojj, jaki człowiek jest naiwny.
 
nie kojarzy ktoś, kiedy Palmerka będzie miała sexy sesję (nie pamiętam, czy w Maximie czy w Playboyu)???
 
Nie zgodzę się z Tobą Jebaka, zajebistą twarz ma ta kobieta. Duże oczy, mocno zarysowane kości policzkowe, ładne włosy. W moim guście jak najbardziej, ale o gustach się nie dyskutuje. Zresztą to też zależy ile Ty masz lat, bo ona na pewno nie jest nastolatką a dojrzałą kobietą - to fakt.
 
Bardzo dobry temat. Regularnie go odwiedzam. Dzięki Panowie. Głównie widzę kaczka41, belmondo i kokaina fajne dupki wrzucają. Ta ostatnia panna od kaczki też niczego sobie... :-P
 
@Kozim
W sumie też racja, ale teraz i tak każdy o nim mówi ;) Dobra zostawmy to niech załatwią to między sobą.
Edit.
Wiadomo, że w takim towarzystwie nie miło jest widzieć zdjęcia żony, ale nie odbieraj mojej wypowiedzi jako atak po prostu chodzi mi o to, że mogłeś to załatwić po cichu na emaila znając Kaczkę to non stop pewnie tam siedzi i tak nikt by się nie dowiedział, że to Twoja żona a i opini nikt by nie zdążył wyrazić, no chyba że tak zrobiłeś tylko Kaczka po prostu powiedział że nie usunie wtedy dobrze zrobiłeś pisząc od razu pod zdjęciem. Ale wystarczy zgłosić to do redakcji i zdjęcia zaraz nie będzie :)

A tym czasem ode mnie:
486q0m7yqxrnxqnm.jpg


zdr_zdr__856f8_5970146.jpg


raven-riley-gun.jpg
 
wypadałoby zapytac przed wrzuceniem; w końcu to nie był przypadek



jest w regulminie czy niema - też bym się wkurwił















quo vadis culus ?



f7404e8eafcc59217183789cf6ddfe1f.gif
 
Back
Top