Kobiety (+18 - NSFW)

Zelboys, po prostu...a rozebrała się przed kamerą to i przedemną, ale nie o to w sumie chodziło czy akurat przedemną by się rozebrała. Walić ją, to się odnosiło do tego, że zrzygałbym się widząc takie tatuaże na ciele kobiecym jakby już się kobieta rozebrała i tak mnie zaskoczyła swą zbezczesczoną "kobiecością". Zdecydowanie cenie zbyt bardzo każdy centymetr ciała kobiety, żeby mi się mogły takie bazgroły podobać, co innego, coś małego, kobiecego, w konkretnym miejscu, nie przeszkadzającym i nie w tak kurewskim jak np. na dole pleców.



"temat jest na etapie, ze juz pekniete jeze sa, to nie wiem czy to kogos ruszy..." :-)
 
Z tego co kojarze, to panna o ktorej pisales nie byla gola?



Mi chodzilo raczej o to, ze jak ona ma taki gust, to i pewnie partnerow innych by szukala - dla kazdego cos milego i tyle ;)
 
Całkiem możliwe, choć niewielu znam, którzy lubią potatuowane przesadnie klientki. No, ale problemu ze znalezieniem amatora na pewno by nie miała, w to nie wątpie :) Ja jednak do łatwych nie należę, a że tego kwiatu pół światu na szczęście jeszcze wybór pozostaje :)
 
OeSAD.jpg
 
@Kaczka-jeśli Ty nie znalazłeś w necie zdjęć MAdzi w bieliźnie,to ja nie wierzę,że ktokolwiek znajdzie.Jakoś wyjątkowo dobrze pamiętam Twoje zdolności poszukiwawcze:)
 
@Kaczka



Kiepskie, ale jedyne co znalazłem:



http://nudografia.pl/Magdalena_Mielcarz



http://chomikuj.pl/marektur/*e2*96*baPolki+znane+nago/Magdalena+Mielcarz
 
To jest kalectwo, nie piękno :D (co za dużo to niezdrowo, tak jak z kulturystyką, a później koszulki ściągnąć się nie da). Sorry, wolę bardziej wysportowane typy, a ta by się znokautowała prędzej sama niż np. zdazyła na tramwaj ;) Ładne to, a głupie (nie sądze, że ją tak natura urządziła)...no, ale takie zestawienie raczej malo kogo dziwi, co inaczej, gdy jest i ładne i mądre, ale to tak kur...rzadkie, że szok. Moim zdaniem królem tematu został Belmondo, który najciekawsze jak i najładniejsze dziewczyny zapodawał i zapodaje:) Niewiele można się przyczepić...
 
Nie, zajebistych dup po prostu nie komentuje (choć w ostatnim poście zaznaczyłem, że Belmondo statystycznie daje najwięcej fajnych ciał+buź). Zaznaczyłem też na początku tematu, że dla mnie to żadna nowość i zdaje sobie sprawę, że jest PEŁNO takich kobiet i dziewczyn, więc zdjęć można wklejać az by i mi i Tobie życia nie starczyło. Nic nie poradzę, że jak dajesz Panią z ładną buzią to ma ona piłki do kosza zamiast ładnych piersi:P



Żeby nie było, na stronie nr 13 Twój drugi post i ten wstawiony gif, to jest piękna kobieta, z fajnym ciałem, a ta, poza twarzą co ma?Cycki wielkie, aż za duże, a tym bardziej zdecydowanie niesymetryczne w stosunku do reszty ciała. Tyłek zwykły, niedopracowany, bezkształtny. Po prostu jest szczupła, a to żaden wyczyn, ani coś za co warto by wyodrębniać którąś z nich...
 
Belmondo, przynajmniej bardziej swojsko wyglada :) Twarz ładna, piersi niemałe, ale odpowiednio duże. Szczegoły możnaby poprawić, ale przynajmniej wygląda jak prawdziwa kobieta, a nie lalka. Zdecydowanie bardziej bym się za nią obejrzał niż za większością z tematu, bo wybaczcie mi, ale nadmuchane i pokolorowane lale to ja na ulicy wyśmiewam, jeszcze z yorkiem na rękach...i koksem u boku, to już wogle full set parodia :)



Mort, modelki ukazujące swe ciało to już ograny schemat, a gdy robią to zwykłe dziewczyny na tego typu portalach to już jest tragedia i wręcz darmowy objaw ku**stwa;] W skrócie, mi się nie podoba, ale rodzice na pewno bogaci;]
 
Back
Top