Kobiety (+18 - NSFW)

Arlovski

UFC
Heavyweight
tumblr_lrmbkmqvek1qzbht5o1_500.jpg
 
w skórze był pomysł by założyć takowy temat, to zakładam.



Czemu odrazu walić pod jpgi :)? Popatrzeć nie można :p ?
 
Jak wrzucacie więcej niż jedną to podpisujcie każdą fotkę żeby można było się odnieść bezpośrednio do konkretnej...
 
ehh... szkoda, że możemy sobie tylko popatrzeć :) Gościu, który miał chociaż raz taka kobietę może umrzeć spełniony :-)







 
Kur...nie ma nawet co wyróżniać, pełno jest ładnych kobiet, a fotek jeszcze więcej co oczywiste. Jeszcze mi się dziewczyna zacznie fochować, że wchodzę na mmarocks, a tu takie tematy z takimi fotami lachonów ;)



Noodles, jaką? No ładna jest, kształtna...przecież takich sporo biega po świecie. Mnie tam już niewiele potrafi zaskoczyć, co nie znaczy, że uwazam to za nieładne :) Teraz kobieta musi mieć coś więcej niż wygląd, bo o wygląd to najłatwiej zadbać. Kiedyś był problem, z ciałem nie, prosta sprawa, ale urodę ciężko było "zmienić". Dziś, kwestia kosmetyków coraz to lepszych...nie tylko zamazujących szkaradność niektórych, ale chyba faktycznie działających na stale upiekszająco...a może to geny i kobiety rodzą się coraz ładniejsze, w każdym razie teraz to 3 na 4 są ładne i lepiej, więc to jak dla mnie nawet ponad "norma" ;)
 
nie mówię o ładnych dziewczynach ale o takich MEEGA pięknych co na czesanie u fryzjera wydają więcej niż nasza pensja :)



Spókrz na te modelki w jeansach ze zdjęcia lukasfight. Takie piersi i takie ciało...ehh :D
 
Z tymi Niemkami to raczej stereotyp...albo i nie ?



Tam są bardzo duże skrajności bo albo dziewczyny w ogole nie dbają o siebie albo wyglądają jak z mtv. Pamiętam jak stałem pod klubem i panny szły grupami to prawie oczopląsu dostałem ;-)
 
Spókrz na te modelki w jeansach ze zdjęcia lukasfight. Takie piersi i takie ciało...ehh :D
Nie przesadzajmy. Proporcje mają piekne, wcięce w talii i duże silikonowe cycki. Jednak od lasek jakie mozna spotkac na ulicy odróznia je tutaj wyłącznie ilośc zastosowanego PhotoShopa. Zobacz na fakturę skóry.
Poza tym twarz tylko dwie z tych lasek mają naprawdę ładną, jednak jest zwyczajnie brzydka a dwie takie sobie.
 
no to właśnie, sztuką jest mieć taką co wygląda jak one ale bez photoshopa i silikonów ;p
 
Hm.. moim zdaniem trzy z pięciu na bank nie mają cycków zrobionych... ale najlepiej by było ocenić na filmiku. :-)
 
noodles ehh... szkoda, że możemy sobie tylko popatrzeć :) Gościu, który miał chociaż raz taka kobietę może umrzeć spełniony


Cristiano Ronaldo jest jej narzeczonym ;)
 
Zdania nie zmieniam, bo wiem co mówię, przynajmniej w zachodniopomorskim z tym problemu nie ma :)



Co do Niemek, większość teraz ma krew turecką bądź polską, część afrykańską i stąd ich naturalna uroda też się zmienia, a po części też to przykłąd tego o czym pisałem, kosmetyków i tego, że obecnie rodza się ładniejsi ludzie niż jakiś czas temu. Pare lat temu naprawdę był problem by w szeregu 30 Niemek znaleźć ładną, teraz to może nie 3 na 4, ale 2 na 4 są ładne, to nie przypadek :)
 
w każdym razie teraz to 3 na 4 są ładne i lepiej, więc to jak dla mnie nawet ponad "norma" ;)


Chcę wiedzieć gdzie mieszkasz skoro u Cb 75% jest ładna :D Bo u mnie w klasie na 11 dziewczyn bym mógł 3 ładne podać , czyli koło 30 %.







A odnośnie postu Ruffa Rydera - sądzę , że 80 % tej strony ma swoją drugą połówkę , a i tak każdy chętnie na te cycuchy popatrzy ;)
 
Jak każdy kto w ciągu ostatnich paru lat był odrobinę dlużej niż przejazdem w Niemczech, będę walczył ze stereotypem brzydkich Niemiek. Naprawdę sporo się tam zmieniło, często można znaleźć lepsze sztuki niż w Polsce.
 
Skoro ktoś uważa, że w Polsce 3 na 4 dziewczyny są ładne to chyba mam trochę inną definicję piękna.
 
Możliwe, niektórzy mają bardzo wygórowane żądania (jak np. by dziewczyny miały wyglądem przypominające silikony, a w rzeczywistości naturalne w pełni:P), ale ideałów nie ma.



Mieszkam w Świnoujściu, ale np. w Szczecinie na 100metrów chodnika 3 ładne panny to wcale nierzadkość. Więcej, bo jednak to miasto studenckie, nie tak jak moje :)



Miedziak, mi wystarczy, że mieszkam 1km od granicy, no ale w sumie mam z Tobą dość spójne zdanie na ich temat.



PS: z 3 na 4 może przesadziłem w skali kraju :P w końcu zależy gdzie się mieszka i jak się o siebie dba przez całe zycie, nie w danej chwili.
 
kaczka, te z tanio lepsze tutaj pierwsza ;)

Skoro ktoś uważa, że w Polsce 3 na 4 dziewczyny są ładne to chyba mam trochę inną definicję piękna.


ketrab, podzielam Twoje zdanie, mnie dupy ostatnio mówią, że mam za wysokie wymagania, bo próbuję także pogadać...



6344307b76db3dg.jpg




63494084f8725e1314640308469.jpg




512_634897875d8413b.jpg
 
Back
Top