Kobiety (+18 - NSFW)

27560735.webp
Kolega pyta co za pani?:lizoremotmaly2:
 
Bdsm lekkie spoko, ale wiązanie to już przesada, przerost formy nad treścią :fjedzia:

Kajdanki i ewentualnie huśtawka :bleed:
Widzę że Andrzej sprzedaje swoją na olx:danaillegal:
@Miskatonic :nono:
 
Bdsm lekkie spoko, ale wiązanie to już przesada, przerost formy nad treścią :fjedzia:

Kajdanki i ewentualnie huśtawka :bleed:
Widzę że Andrzej sprzedaje swoją na olx:danaillegal:
@Miskatonic :nono:


Wpadnij kiedyś na dobrą imprezę BDSM, albo dam ci namiary na kilka spoko Domin lub suczek to zrozumiesz że może byc to zajebiste. A wiązanie jest akurat super , estetycznie i jako przeżycie, zwłaszcza na pokazach z wybitnymi profesjonalistami , z podwieszaniem.
 
Wpadnij kiedyś na dobrą imprezę BDSM, albo dam ci namiary na kilka spoko Domin lub suczek to zrozumiesz że może byc to zajebiste. A wiązanie jest akurat super , estetycznie i jako przeżycie, zwłaszcza na pokazach z wybitnymi profesjonalistami , z podwieszaniem.
Mi chodzi o akcje w domu, a nie gdzieś z profesjonalistami, kto by miał czas się wiązać przez pół godziny, czy godzinę jak konar płonie a pani czeka, też lekko nakręcona :rowerek:
Dlatego huśtawka i kajdanki - bo to namiastka wiązania i podwieszania, ale w dwie minuty :bleed:
 
Bdsm lekkie spoko, ale wiązanie to już przesada, przerost formy nad treścią :fjedzia:

Kajdanki i ewentualnie huśtawka :bleed:
Widzę że Andrzej sprzedaje swoją na olx:danaillegal:
@Miskatonic :nono:
Andrzej ma taka ale w piwnicy jeszcze nie otwarta.
 
Wpadnij kiedyś na dobrą imprezę BDSM, albo dam ci namiary na kilka spoko Domin lub suczek to zrozumiesz że może byc to zajebiste. A wiązanie jest akurat super , estetycznie i jako przeżycie, zwłaszcza na pokazach z wybitnymi profesjonalistami , z podwieszaniem.
Byłem kiedyś na zlocie asfiksjofilów ale była strasznie duszna atmosfera. Do tego dostałem uczulenia od stringoszelek. Nie polecam.
 
Back
Top