Kobiety (+18 - NSFW)

Screenshot_20190616-043425_Twitter.jpg
 
Tak na rozgrzewkę, proszę zwrócić uwagę na tę opaloną brunetkę z tyłu. Jest bardzo ładna, myślałem, że to mulatka, a to Polka.


To teraz jak już każdy jest zaciekawiony i chętnie poszukałby nudesów tej pani to spieszę z pomocą, chociaż uprzedzam, że na klipie wygląda moim zdaniem seksowniej i ładniej:
upload_2019-7-4_10-34-32.png

upload_2019-7-4_10-35-44.png

upload_2019-7-4_10-36-22.png

upload_2019-7-4_10-36-50.png

upload_2019-7-4_10-37-20.png

upload_2019-7-4_10-37-45.png


Jednak proszę się nie rozpędzać z fapaniem, bo to dziewczyna zawodnika MMA, więc lepiej uważać :crazy:
 
Tak na rozgrzewkę, proszę zwrócić uwagę na tę opaloną brunetkę z tyłu. Jest bardzo ładna, myślałem, że to mulatka, a to Polka.


To teraz jak już każdy jest zaciekawiony i chętnie poszukałby nudesów tej pani to spieszę z pomocą, chociaż uprzedzam, że na klipie wygląda moim zdaniem seksowniej i ładniej:
View attachment 17040
View attachment 17041
View attachment 17042
View attachment 17043
View attachment 17044
View attachment 17045

Jednak proszę się nie rozpędzać z fapaniem, bo to dziewczyna zawodnika MMA, więc lepiej uważać :crazy:

Czyja to dziewczyna?
 
Inne klipy z jej udziałem, ale już tak nie urzeka, pomimo że teledysk u Malika jest dużo bardziej erotyczny.



Ogólnie musiała chyba ogarnąć jakiegoś dobrego menago, bo było o niej cicho przez jakiś czas a teraz wychodzą 3 klipy z jej udziałem na przestrzeni nieco ponad tygodnia.
 
Inne klipy z jej udziałem, ale już tak nie urzeka, pomimo że teledysk u Malika jest dużo bardziej erotyczny.



Ogólnie musiała chyba ogarnąć jakiegoś dobrego menago, bo było o niej cicho przez jakiś czas a teraz wychodzą 3 klipy z jej udziałem na przestrzeni nieco ponad tygodnia.

Ad. Malik
Żadna kobieta nie zrekompensuje tego gówna.
 
Ad. Malik
Żadna kobieta nie zrekompensuje tego gówna.

Miałem pisać, że można wyłączyć muzykę, chociaż ja bym to prędzej zrobił przy drugim klipie, bo jak się nie wsłuchujesz w treść to jeszcze przy Łyżce idzie wytrzymać :crazy:
 
Btw: Dla mnie od zawsze priorytetem są duże cycki i wielkie tyłki. Mógłbym być z kobietą, która posiada niewyjściową twarz, jeśli tylko posiada zajebiste ciało
 
Back
Top