Kobiety (+18 - NSFW)

Wpis taktyczny...
Ku*** zaraz miną 3 tygodnie jak nikt nic zdrowego nie wrzucił i nie mówię tu o tych fir stworach z drugiego tematu...

Nie takie cohones mi się sniło...
 
7052c3fc0fde.jpg



Szkoda...
 
Sorry @baxx, ale nie trafiłeś z przedmiotem. Moja nauczycielka matematyki z podstawówki, a zarazem wychowawczyni to milf, który nawet po skończeniu szkoły śnił mi się przez parę ładnych lat. Marzyłem jak niszczy mi miednicę swoja zacną pupą. Do tego jędrne i naturalne duże D, ja jebie, nie chcę sobie teraz tego przypominać bo, idąc śladem @kaczka41 będę musiał zaraz wezwać prezesa:homer:
 
Hehe, ok, należy doprecyzować

"nauczycielka matematyki" powinno być w cudzysłowie. Ta Białorusinka raczej nie jest na serio nauczycielką, to jest na moje oko modelka, która ewentualnie studiuje matmę i filmik i zdjęcia z lekcji ma z praktyk. Ale równie dobrze może to być zwykła ściema.

Niemniej, skoro mieliście ładniejsze nauczycielki w szkole, to zazdroszczę ;)
 
Hehe, ok, należy doprecyzować

"nauczycielka matematyki" powinno być w cudzysłowie. Ta Białorusinka raczej nie jest na serio nauczycielką, to jest na moje oko modelka, która ewentualnie studiuje matmę i filmik i zdjęcia z lekcji ma z praktyk. Ale równie dobrze może to być zwykła ściema.

Niemniej, skoro mieliście ładniejsze nauczycielki w szkole, to zazdroszczę ;)
Sprawdziłem, dziewczynka ma 17 lat i nie jest nauczycielką. Ręce na klawiatury, pedofile! :D
 
Hehe, ok, należy doprecyzować

"nauczycielka matematyki" powinno być w cudzysłowie. Ta Białorusinka raczej nie jest na serio nauczycielką, to jest na moje oko modelka, która ewentualnie studiuje matmę i filmik i zdjęcia z lekcji ma z praktyk. Ale równie dobrze może to być zwykła ściema.

Niemniej, skoro mieliście ładniejsze nauczycielki w szkole, to zazdroszczę ;)
Moja nauczycielka od matmy ważyła ze 150 kg przy 1,50 m wzrostu. Miała strasznie przerzedzone i przetłuszczone włosy z których non-stop sypał się łupież. Przez 3 lata jak mnie uczyła przychodziła w jednym i tym samym swetrze. Śmierdziała najtańszym dezodorantem i potem. Do tego miała na twarzy widoczny zarost. W skrócie - moja nauczycielka matematyki była antytezą tej Białorusinki.
 
Back
Top