KnockOut Boxing Night 35: Różański vs Okolie – wyniki gali

Ten Fiodor Czerkaszyn tak długo już tu walczy, taki był hype'owany i póki co h.. wywalczył
Bo on nie miał kariery amatorskiej w boksie... ale przynajmniej wyjechał do USA tam trenować i walczyć z lepszymi rywalami niż by miał na co dzień u nas.
 
Ten heroinista ledwo czlapie, Czerkaszyn mu wsadza ciosy a ten się tylko buja....domyślam się że nie chce go męczyć klinczem bo mu jebie z mordy brązem.....no ale mógłby ta wykałaczkę już złamać
 
Aleś jest przyjaciel!!! :(((
Po prostu jestem za Polakiem Rodakiem (a do tego Łukasz to spoko gość) ale kolega odbije sobie z nawiązką na innej trafionej walce czego mu serdecznie życzę! :hi: :bye:chyba że postawi znów przeciwko Polakowi w walce o MŚ :wink:
PS. Dla tego już nie gram w Najlepszy Typer, bo nie obstawiam (kibicuję) tych co nie lubię np. a bym ich obstawił ze względu na dobry kurs...
 
Po prostu jestem za Polakiem Rodakiem (a do tego Łukasz to spoko gość) ale kolega odbije sobie z nawiązką na innej trafionej walce czego mu serdecznie życzę! :hi: :bye:chyba że postawi znów przeciwko Polakowi w walce o MŚ :wink:
PS. Dla tego już nie gram w Najlepszy Typer, bo nie obstawiam (kibicuję) tych co nie lubię np. a bym ich obstawił ze względu na dobry kurs...
A ja dalej wierzę w Okolie runda 1 ko i mnie bracie nie okradniesz z wiary!! Jeśli wiara czyni cuda to ja wierzę że się uda ojebac Buka!!!
 
Back
Top