KnockOut Boxing Night 35: Różański vs Okolie – wyniki gali

Kurwa odpaliłem streama, a tu już po chłopie. Przypomniało się dzieciństwo i walki Gołoty puszczane w całości w wiadomościach.

:jjsmile:
Tylko 2 takie były... 95 sekund z Lewis i 52 sekundy z Brewsterem... KO, bo kontuzji z Austin to nie liczę
A z Lennox to siedziałem w emocjach całą noc, słuchałem w RMF, a dali w nocy informacje i było po walce...

Tu było 2.55, czyli prawie cała runda!
 
Bridger to jest pomylka.

Różański mistrzem bo bylo 3 zadeklarowanych zawodników. On, mniejszy od niego cepiarz babic i jakis chlop pewnie z 203 miejsca na boxrec.

Nikt tam nie chce walczyc i nie bedzie chcial. Mogliby juz sobie darowac i zaorac ta kategorie.
 
W polskim boksie został już chyba tylko Knyba, który i tak pewnie daleko nie zajedzie. Reszty nawet nie ma co sztucznie pompować.
 
Tylko jest szklany, a w ich bezpośrednim starciu to chyba jednak bym postawił na Łukasza... bo tamta walka była jednak w cruiser...


Jezewski jest rozbity, od walki z Cieślakiem ma zjazd do zajezdni.

Pięściarsko jest jednak lepszy od Różańskiego.


:fjedzia:
 
Nawet nie oglądałem, ale czułem jak to się skończy, dlatego pewnie nie oglądałem...

Nasz boks umiera..
 
to było KO czy TKO?
Screenshot_2024-05-24-23-45-02-937~2.jpg

Na BoxRec jest KO...
Różański down three times...
Krótkie i smutne podsumowanie tej gali
 
Jezewski jest rozbity, od walki z Cieślakiem ma zjazd do zajezdni.

Pięściarsko jest jednak lepszy od Różańskiego.


:fjedzia:
Pięściarsko to lepsi byli od niego, Sprott, Sosnowski, Izu i Szpila... tylko że wszyscy jednak past prime i na końcu karier (ostatnie walki w karierze w boksie!!!). :confused::facepalm:
Okolie nie dość że miał lepsze od nich warunki (może poza Izu) to jednak nie jest past prime, plus zyskał na przejściu do Bridger (108 kg)
 
Niggachu wszedł i zabił. Proste
Nie zabił, bo Łukasz jednak stał po tym 3 nokdaunie, tylko nie był już gotowy na kolejne bomby...
Pławecki to dużo gorzej wyglądał po tym ciężkim KO od Kubańczyka, ale porażka taka pokazała kto tu był zdecydowanie lepszy... Łukasz z niszczyciela w ringu i łowcę sam stał teraz po przeciwnej stronie...
 
W sumie w tak krótkim czasie (oglądałem powtórkę) to ciężko cokolwiek sensownego powiedzieć :usunto: Przegrał i tyle, szkoda... Łukasz nigdy królem techniki nie był i z jego stylem ciężko mu będzie wygrywać z chłopem co coś potrafi będącym nie przed końcem kariery.
 
Jezewski jest rozbity, od walki z Cieślakiem ma zjazd do zajezdni.

Pięściarsko jest jednak lepszy od Różańskiego.


:fjedzia:

kurde, mordeczko, a kto nie jest?

różański mógłby pójść do gromdy ze swoim stylem charakternego bijoka. na jakiegoś lodówe czy francuskiego patyczaka jedzącego pety by wystarczyło.
 
Idźta Pany w hooi.

Ta gala to był polski boks w pigułce - bumobicie okropne - realizacja tragiczna - studio, które trwało chyba 75 minut (!), szkoda Różańskiego ale przynajmniej tyle, że chłop jakieś pieniądze zarobił i dom zbudował za te kilka walk w boksie.

Mam wrażenie, że za odpowiednie dutki 48-letni Adamek na kacu by wytrzymał z Okole kilka rund. Co by nie mówić mordę Góral miał twardą a jakby do tego był szybki...
 
Idźta Pany w hooi.

Ta gala to był polski boks w pigułce - bumobicie okropne - realizacja tragiczna - studio, które trwało chyba 75 minut (!), szkoda Różańskiego ale przynajmniej tyle, że chłop jakieś pieniądze zarobił i dom zbudował za te kilka walk w boksie.

Mam wrażenie, że za odpowiednie dutki 48-letni Adamek na kacu by wytrzymał z Okole kilka rund. Co by nie mówić mordę Góral miał twardą a jakby do tego był szybki...
Kolejna okazja by strzelić piwko przed odlotem :beczka:
Przegrałem to się napierdoliłem i co?
 
Back
Top