KnockOut Boxing Night 35: Różański vs Okolie – wyniki gali

Ależ gównooooooooooooo. Wygląda to jak słaby sparring.

Chłopiska do 76kg to powinni po 90kg ważyć.
Jak ten Zarzeczny, 19 latek, 188 cm, 196 cm zasięgu, pewnie później może pójdzie w górę, był najmłodszym pro w Polsce... debiutował 04.22 r i tylko 6 walk, po 2 walki na rok...
:siara:
 
Masakryczna ta walka, gosc pływa od 3 rund i wpada głowa w klincz a nasz as nie wie jak nie dopuścić do tego klinczu i nawet tego nie mógł skończyć. Cale szczęście ogladalem tylko 3 koncowe rundy.
 
To jest karta główna i jesteśmy już w połowie hejterze.
Wlasnie dlatego polscy promotorzy nie powinni wygrywac przetargów. Bo potem poza główna walką jest jedna wielka kupa. Jak usyk za nasze panstwowe pieniadze mial robioną gale to tak samo, jedna walka a reszta to jakies ukry z łapanki i no name
 
Czerklewicz albo ma watę w tych rękach albo nie wiem.....ciężko mi zrozumieć jak można uderzyć mnóstwo czysciochow a gość na nogach jeszcze stoi.... aczkolwiek no mówię klincz mi się podobał , ale bił niestety chyba z emocji i spiny ...
 
Wlasnie dlatego polscy promotorzy nie powinni wygrywac przetargów. Bo potem poza główna walką jest jedna wielka kupa. Jak usyk za nasze panstwowe pieniadze mial robioną gale to tak samo, jedna walka a reszta to jakies ukry z łapanki i no name
Antyreklama boksu na maxa.

Od pierwszej walki - okropne - jakbym poszedł na galę i zapłacił hajs byłbym zażenowany.

A to ma przyciągać ludzi...
 
Wlasnie dlatego polscy promotorzy nie powinni wygrywac przetargów. Bo potem poza główna walką jest jedna wielka kupa. Jak usyk za nasze panstwowe pieniadze mial robioną gale to tak samo, jedna walka a reszta to jakies ukry z łapanki i no name
Zobacz alww teraz tego Plaweckiego to jest właśnie ciało wyniesione z siłowni, będą dechy jak nic
 
Czerklewicz albo ma watę w tych rękach albo nie wiem.....ciężko mi zrozumieć jak można uderzyć mnóstwo czysciochow a gość na nogach jeszcze stoi.... aczkolwiek no mówię klincz mi się podobał , ale bił niestety chyba z emocji i spiny ...
To były tenisista... a rekord 13(3 KO)-1 nie wziął się z nikąd... w wadze półciężkiej
 
Tylko co takiemu kubańczykowi, który jest 43 na świecie, dają takie walki? Nigdy nie pojmę boksu.
#43. vs. #273. i te liczby mówią wszystko, plus siła ciosu, warunki (183-175) i umiejętności i jeszcze wiek! (28-37 lat)
To nie mogło się inaczej skończyć...
 
Back
Top