Klub Ankos Zapasy Poznań zmienia nazwę na ANKOS MMA!

midern

KSW
Heavyweight
hrnnexwderbxqmvbkpxqzgpflyctrjpncvzoxqtvpfetsgpulsqwofwabhcfvdlucovunheuwbatcvmfjihzstzwyympnnamujre


Również filia Ankos Zapasy Warszawa, którą tworzył Piotr Jeleniewski, zmieniła niedawno nazwę fanpejdżu właśnie na "Piotr Jeleniewski". Czy to początek pewnych zmian w klubie? Czy jednak zmiana nazwy ma się tylko do tego, że Ankos otworzył nową salę treningową?

Nazwa "ANKOS MMA" przewijała się już na forum od pewnego czasu, ale nie napiszę, że to właśnie dzięki Cohones się zmieniła. Trzymam się daleko od listy "Wbij cwela" :lol:

Osobiście... Brakuje mi czegoś w nowej nazwie.
 
ale co to za sensacja? bardziej teraz pasuje, bo w koncu najwieksze ich gwiazdy trenuja mma, a nie same zapasy
 
Jak by sie nie nazywal i gdzie nie mial siedziby wazne by jego reprezentanci wygrywali swoje walki, zwlaszcza te o wysoka stawke. Okazji w najblizszym czasie raczej nie zabraknie.
 
A ja wbijam w to cwela.
Nigdy na tym forum nie napisałem "hejterskiego" komentu, a odnoszę wrażenie, że wielu zostało zgnojonych za samo bycie jego użytkownikiem.
 
Kurde, można to odebrać za ostrą jazdę po Ankosie. Aż tak to oświadczenie wpłynęło negatywnie?

Co do wątku. Słuszna zmiana w sumie. Wiadomo, że można tam było szlifować zapasy i dalej będzie można, ale jednak klub działa pod kątem MMA i chyba lepiej jak tak będzie kojarzony. Oby z nową nazwą same nowe sukcesy.
 
Myślisz?
No tak na szybko przeleciałem po postach powyżej i tak to odebrałem ;) Czasem mam wrażenie, że niektórzy są tak szczerzy, że zapominają o jakimś szacunku, wręcz nieświadomie. Myśląc, że "tak sobie tylko piszą i mogą wszystko" ;)
 
Back
Top