Klub Ankos Zapasy Poznań zmienia nazwę na ANKOS MMA!

midern

UFC
Flyweight
hrnnexwderbxqmvbkpxqzgpflyctrjpncvzoxqtvpfetsgpulsqwofwabhcfvdlucovunheuwbatcvmfjihzstzwyympnnamujre


Również filia Ankos Zapasy Warszawa, którą tworzył Piotr Jeleniewski, zmieniła niedawno nazwę fanpejdżu właśnie na "Piotr Jeleniewski". Czy to początek pewnych zmian w klubie? Czy jednak zmiana nazwy ma się tylko do tego, że Ankos otworzył nową salę treningową?

Nazwa "ANKOS MMA" przewijała się już na forum od pewnego czasu, ale nie napiszę, że to właśnie dzięki Cohones się zmieniła. Trzymam się daleko od listy "Wbij cwela" :lol:

Osobiście... Brakuje mi czegoś w nowej nazwie.
 

mat

UFC
Heavyweight
ale co to za sensacja? bardziej teraz pasuje, bo w koncu najwieksze ich gwiazdy trenuja mma, a nie same zapasy
 

VaeVictis

UFC
Light Heavyweight
Jak by sie nie nazywal i gdzie nie mial siedziby wazne by jego reprezentanci wygrywali swoje walki, zwlaszcza te o wysoka stawke. Okazji w najblizszym czasie raczej nie zabraknie.
 

michaugdynia

Shark Fights
Middleweight
A ja wbijam w to cwela.
Nigdy na tym forum nie napisałem "hejterskiego" komentu, a odnoszę wrażenie, że wielu zostało zgnojonych za samo bycie jego użytkownikiem.
 

Born2kill

UFC
Heavyweight
Kurde, można to odebrać za ostrą jazdę po Ankosie. Aż tak to oświadczenie wpłynęło negatywnie?

Co do wątku. Słuszna zmiana w sumie. Wiadomo, że można tam było szlifować zapasy i dalej będzie można, ale jednak klub działa pod kątem MMA i chyba lepiej jak tak będzie kojarzony. Oby z nową nazwą same nowe sukcesy.
 

Born2kill

UFC
Heavyweight
Myślisz?
No tak na szybko przeleciałem po postach powyżej i tak to odebrałem ;) Czasem mam wrażenie, że niektórzy są tak szczerzy, że zapominają o jakimś szacunku, wręcz nieświadomie. Myśląc, że "tak sobie tylko piszą i mogą wszystko" ;)
 
Top