Klaudia Syguła vs Ewa Piątkowska na mieszanych zasadach podczas majowej gali FAME 21

Jakub Madej

Moderator
Cohones
SygulaPiatkowska.jpg


Poznaliśmy pierwsze pojedynki, które odbędą się na gali FAME 21 już 18 maja w Gliwicach. Klaudia Syguła skrzyżuje rękawice z Ewą Piątkowską.

Starcie kobiet odbędzie się na mieszanych zasadach - pierwsza runda na zasadach boksu, druga runda na zasadach K-1, trzecia runda na zasadach MMA.

W walce wieczoru majowej gali FAME 21 do klatki na zasadach boksu wejdzie Tomasz Adamek, który w swojej ostatniej walce pokonał Mameda Khalidova przez kontuzję rywala. Teraz „Góral” zmierzy się z Patrykiem „Bandurą” Bandurskim.

Klaudia Syguła (MMA 6-1-0) w zawodowym MMA kontynuuje serię sześciu wygranych z rzędu, którą rozpoczęła w styczniu 2021 roku. Od tamtej pory pokonywała kolejno Sylwię Maksym, Darię Regil, Zoyę Litvinenko, Brenę Cardozo, Anę Lobzhanidze i Yulię Kutsenko. Jedyną przegraną 25-letnia zawodniczka poniosła w swoim debiucie w MMA przez poddanie z Karoliną Sobek.

Ewa Piątkowska (BOKS 16-1-0, 4 KO) z zawodowym boksem pożegnała się w maju 2021 roku. Po wygranym starciu z Judy Waguthii, „Tygrysica” trzykrotnie występowała w różnych formułach - w 2021 roku w walce na „liście” zremisowała z Moniką Rozmuz-Quandt, w 2022 roku wygrała na punkty na zasadach MMA z Anną Andrzejewską, a w 2023 roku w ten sam sposób pokonała na punkty Adriana Salwę. W swojej karierze pięściarskiej Piątkowska zdobywała takie tytuły, jak WBC w kategorii superpółśredniej, EBU European w wadze półśredniej i WBC silver w wadze superlekkiej. Jedyną przegraną w boksie zawodowym Piątkowska poniosła w walce z Ewą Brodnicką.



 
Po cichu liczyłem, że Klaudię po takiej serii sześciu wygranych z rzędu zobaczymy gdzieś za granicą w mocniejszych starciach, być może nawet w KSW, co nie byłoby złym wyborem. A tu jednak taki wybór, którego w ogóle się nie spodziewałem.

W ogóle walki na tym FAME są typu Kaleson vs Guzik, Mrozzo vs Młody Ninja. Zazwyczaj chociaż "kojarzyłem" tych ludzi skądś (ktoś gdzieś wspomniał, jakiś shot gdzieś czy cokolwiek). Tej czwórki to chyba w ogóle nie kojarzę nawet... Może to i dobrze.
 
Po cichu liczyłem, że Klaudię po takiej serii sześciu wygranych z rzędu zobaczymy gdzieś za granicą w mocniejszych starciach, być może nawet w KSW, co nie byłoby złym wyborem. A tu jednak taki wybór, którego w ogóle się nie spodziewałem.

W ogóle walki na tym FAME są typu Kaleson vs Guzik, Mrozzo vs Młody Ninja. Zazwyczaj chociaż "kojarzyłem" tych ludzi skądś (ktoś gdzieś wspomniał, jakiś shot gdzieś czy cokolwiek). Tej czwórki to chyba w ogóle nie kojarzę nawet... Może to i dobrze.
Mlody ninja to chyba brat ninja Jarka, a ten guzik gdzies ostatnio się przemknął na jakiejś gali. Pozostała dwojka chuj wie :mamed:
 
Młody Ninja to ten z tiktoka ?

No to już niedługo Brodnicka vs. Piątkowska :cmgkeepgoing:
No chyba, że Brodnicka ma jakiś sądowy zakaz zbliżania się do Piątkowskiej...
 
Lol. Z takim rekordem Syguła mogła spokojnie trafić do Aresa lub Oktagonu, a nawet jakimś cudem do PFL. View attachment 96681
Przecież ta debilka kiedyś pokazała na stories jak drze kontrakt Aresa, ogółem wielka sportsmenka "mnie nie obchodzi KSW, nigdy tam nie pójdę, celuję w UFC", jebać ją
Panowie ale to jest dla niej strzał życia. Młoda głupiutka dziewczyna wyłapie na dziurę, ale za to zwiększą się zasiegi do pokazywania dupy na instgramie.
:roberteyeblinking: #piekłokobiet
 
Nie wiem czy to dobrze czy źle ale to też mi nic nie mówi :werdum:
Takie dwa metroseksualne typki, bracia bliźniacy. Byli w jakimś Warsaw Shore czy innym gównie dla Bastków, ja ich kojarzę tylko, że walczą we freakach i jakiejś rodzinie dom zbudowali biednej by miała miejsce w którym może mieszkać.
 
Obstawiam, że Syguła i tak więcej zarobi we freakach, niż w KSW. Natomiast nie wiem jaki ma plan na dalszą karierę i czy chce spróbować "international" level?
 
Obstawiam, że Syguła i tak więcej zarobi we freakach, niż w KSW. Natomiast nie wiem jaki ma plan na dalszą karierę i czy chce spróbować "international" level?
Plan taki jak pewnie 3/4 dzisiejszej młodzieży nie namęczyć się a dobrze zarobić kosztem własnej godności. Włodarze powiedzą że dostaną jeszcze 10% do gaży jak będą dymić to oprócz godności stracą jeszcze resztki szacunku :roberteyeblinking: szkoda co do Syguły to było przed nią jeszcze parę lat sportowych wyzwań. Także nie kibicuje
 
Back
Top