Klatka czy Ring na KSW ?

Cylnos2290

Oplot Challenge
Featherweight
Witam



Chciałbym was prosić o pomoc wypełnieniu krótkiej ankiety na temat KSW, jest to moja praca zaliczeniowa na studiach.



https://www.surveymonkey.com/s/K7C3KSL Ankieta jest anonimowa



Z góry dzięki za pomoc :)
 
Zrobiłem ale w pytaniu o rodzaj klatki pisało, że można zaznaczyć więcej niż jedno a się nie da :)
 
Jako, że też wypełniłem, to uzurpuję sobie prawo to tego nic nie wnoszącego komentarza. :-)
 
Poszło, ale nie wyciągałbym zbyt daleko idących wniosków z tej ankiety, gdyż użytkownicy cohones są dosyć specyficzną grupą konsmentów produktu KSW i nie jest to grupa zbyt liczna.
 
Poszło


@Cylnos2290, daj znać kiedy zakonczysz tę ankietę, podeślę ją i wyniki Martiniowi na Twitterze, żeby pokazać, jak to widzą ludzie ;)
 
Jeśli chodzi o mnie to obstrachując od tego że klatka UFC jest the best to dla KSW zaznaczyłem klatke w krztałcie koła.
 
A propos pytania: Czy Pana/Pani zdaniem zastąpienie białego ringu klatką nie zmieni wizerunku federacji, którą właśnie wyróżniał ring.

Czy odpowiedź tak, znaczy, że zastąpienie klatką nie zmieni wizerunku.
Pytam, ponieważ odpowiadając na to pytanie nie, może powstać podwójne zaprzeczenie, "nie, nie zmieni". Można odczytać to de facto dwuznacznie, jako właśnie podwójne zaprzeczenie, lub jako bezpośrednią odpowiedź na pytanie.

Poszło ode mnie też. Zaliczonka życzę.
 
Back
Top