Klatka czy Ring na KSW ?

Ktoś zapomniał podać płci. Może to Fallon fox :-) I brakowało klatkoringu jako wybór.
 
Ostatnimi czasy mam problemy z wyczuciem ironii w internecie. Ktoś mi powie, czy to normalne podziękowania, czy raczej ironiczne podziękowania dla "świetnego źródła informacji od największych ekspertów w Polsce"?



Oczywiscie podesłałem wyniki tej ankiety.



trdykqw
xk-xznzsoxektnxgoyqposq.jpg
 
Midern jeśli już z nim kiedyś pisałeś i mogło to mieć negatywny wydźwięk to może już być uprzedzony i nie wierzyć w rzetelność mimo wszystko. Tak czy inaczej nie powinno się rzucać ironią, sarkazmem w internecie. Co innego na żywo, ze znajomymi nas ludźmi, co innego jak ktoś pyta by znać odpowiedź. Zależy jakim człowiekiem jest Martin? Dotąd odnosiłem wrażenie, że raczej nie ukrywa co chce powiedzieć i potrafi to nawet jeśli na "nie" to w asertywny sposób przekazać. Jak tu jest? Nie wiem.



Ciekawie wyszły wyniki, choć boję się tej wyższej widowiskowości ringu, bo przecież techniki i bezpieczeństwo nie stoi nad widowiskiem i show ;-) Choć nie bardzo to rozkminiłem z podanych odpowiedzi. Tu też wydawało mi się, że klatka jednak miała sporą przewagę :-)



Fajnie, że tyle osób wzięło udział. Ja starałem się uczciwie jako oglądający w TV i trochę znający już różnice między różnymi opcjami. Pytanie jasne i o to chodzi. Powodzenia na studiach.
 
Z Martinem na Twitterze nie miałem żadnych spin, czasem mu jakieś pytania zadawałem, więc uprzedzeń do mnie nie powinien mieć. Po namyśleniach, nie wiem nadal, jak przyjąć jego odpowiedź :D
 
Może będzie okazja, aby spytać się go w jakimś wywiadzie, co sądzi o wynikach tej ankiety ;)
 
Nie chciałem szukać żadnych dziur, ani kontrowersji. Ale wyjaśniło się, więc jest dobrze. Dobrym pomysłem jest to, aby po KSW27 zrobić podobną ankietę, trochę więcej pytań, albo bardziej szczegółowych, większa liczba odpowiedajacych i też podesłać Martinowi :)
 
Back
Top