Klasyka MMA: Igor Vovchanchyn vs Paul Varelans

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
x240-pfv.jpg


Klasyka MMA: Igor Vovchanchyn vs Paul Varelans. Walka z 1996 roku podczas turnieju na gali IFC 1: Kombat w Kijowie.

 
Pogromca gigantów. Pasmo 37 walk bez przegranej co jest chyba najdłuższym streakiem w MMA kiedykolwiek. Pionier. Legenda.

No właśnie patrząc na rekord zastanawiałem się jaka to musiała być zajebista seria.
 
No właśnie patrząc na rekord zastanawiałem się jaka to musiała być zajebista seria.
Najzajebistsza :D, bo gdyby licząc walkę z TK jako NC to Fedor miał streak 32 walk bez porażki. Gdyby nie zjebanie na własne życzenie sobie kariery to Jones mógłby dojść do podobnego poziomu (aktualnie ma 22-1 [1NC] i prawdopodobne 4 lata zawieszenia), ale raczej już mu się to nie uda.



Jeden z pierwszych HL jaki zobaczyłem.
 
Najzajebistsza :D, bo gdyby licząc walkę z TK jako NC to Fedor miał streak 32 walk bez porażki. Gdyby nie zjebanie na własne życzenie sobie kariery to Jones mógłby dojść do podobnego poziomu (aktualnie ma 22-1 [1NC] i prawdopodobne 4 lata zawieszenia), ale raczej już mu się to nie uda.



Jeden z pierwszych HL jaki zobaczyłem.

Ja obejrzałem ten i mnie ten sport porwał ;0

 
Pasmo 37 walk bez przegranej co jest chyba najdłuższym streakiem w MMA kiedykolwiek
Wiadomo Igor kozak, ale jeśli chodzi najdłuższą serię, to ta z tego co wiem należy do Travisa Fultona - 40 zwycięstw z rzędu.
 
Back
Top