KJ Noons kolejnym rywalem Melendeza?

stasinek34

KSW
Heavyweight
Źródło: bjpenn.com

Kolejne zwycięstwa KJ Noons • a oraz Gilberta Melendeza w organizacji Strikeforce, pozwalają na spekulacje wśród mediów i fanów na temat możliwego pojedynku o mistrzostwo wagi lekkiej.

• Uważam Gilberta za świetnego mistrza • , powiedział Noons w internetowej audycji radia Sherdog • a.
• Myślę, że jest on bezsprzecznie jednym z najlepszych.". Po chwili, Noons dodaje na temat swoich umiejętności: "Sądzę, że staje się coraz lepszym zawodnikiem. Dopasowuje dobrze swoje umiejętności do walki • .

• On był bardzo skuteczny w ciosach prostych • , stwierdzł Noons na temat Masvidala. • Nie sądzę, że zrobił wystarczająco wiele, aby wygrać tą walkę.Osobiście wydaje mi się, że Gilbert nie byłby w stanie mieć takiej przewagi ze mną. Myślę, że [Melendez] ma wspaniały grappling.
On ma przewagę w każdej płaszczyźnie walki. •

Bez względu na to, czy plan tej walki wejdzie w życie, byłoby interesującym zobaczyć walki Melendeza w walce z zawodnikami UFC. Jednakże, ogłoszona przez Zuffę i UFC decyzja o utrzymaniu Strikeforce oznacza, że Strikeforce i UFC nie zamierza zestawiać pojedynków pomiędzy zawodnikami obu organizacji.

• UFC chce to tworzyć dalej i doprowadzić do sukcesu • , mówi Noons. • Za każdym razem kiedy chcą coś zrobić, realizują to. Zobaczymy, jak daleko zajdą te plany z miejsca, gdzie obecnie się znajdują.
Póki mogę poczynić postęp jako zawodnik i dać ekscytujące walki, tak długo, jak wygrywam, mogę walczyć pod egidą UFC lub Strikeforce • .

Szybki rzut oka na listę zawodników Strikeforce pozwala sugerować nieuniknionym pojedyku pomiędzy Melendezem a Noons • em w przyszłości. Pozostaje do rozstrzygnięcia kwestia, czy Noons , po przegranej walce z Masvidalem i ostatniej wygranej, rzeczywiście zasłużył na pojedynek z mistrzem?

Wybaczcie, jak coś jest nie tak, to proszę o wyrozumiałość - to moje pierwsze tłumaczenie.
 
Średnio podoba mi się takie zestawienie, Noons niedawno przegrał z Masvidalem.



@Tar-Ellendil



Zgadzam się z Melendezem do UFC - niech udowodni, że jest najlepszym lekkim na świecie. Mit Diaza jakoś nie padł, a wręcz przeciwnie - dopiero w walce z BJem naprawdę miał okazję, by popisać się swoimi umiejętnościami.
 
Oczywistym faktem jest, że Melendez powinien trafić do najlepszej organizacji na świecie. Ten news ma raczej pokazać, , jak fatalne zestawienia mogą pojawić się w SF. Gdyby to zestawienie dojdzie do skutku, to nie peirwszy raz okaże się, że zawodnik, który bez względu na bilans ostatnich walk (patrz Rogers, który zawalczył o pas HW po porażce z Fedorem), może tak po prostu bić się o tytuł.
 
Ja bym się postarał wyłonić pretendenta z czwórki: Fodor, Healy, Thomson, Duarte
 
Back
Top