1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

KJ Noons kolejnym rywalem Melendeza?

Discussion in 'Forum MMA' started by stasinek34, Dec 29, 2011.

1. stasinek34

stasinek34 PRIDE FC
    Lightweight

Komentarze:
    6,354
    Zdobyte Lajki:
    334
    Punkty:
    1,790
    Źródło: bjpenn.com

Kolejne zwycięstwa KJ Noons • a oraz Gilberta Melendeza w organizacji Strikeforce, pozwalają na spekulacje wśród mediów i fanów na temat możliwego pojedynku o mistrzostwo wagi lekkiej.

• Uważam Gilberta za świetnego mistrza • , powiedział Noons w internetowej audycji radia Sherdog • a.
    • Myślę, że jest on bezsprzecznie jednym z najlepszych.". Po chwili, Noons dodaje na temat swoich umiejętności: "Sądzę, że staje się coraz lepszym zawodnikiem. Dopasowuje dobrze swoje umiejętności do walki • .

• On był bardzo skuteczny w ciosach prostych • , stwierdzł Noons na temat Masvidala. • Nie sądzę, że zrobił wystarczająco wiele, aby wygrać tą walkę.Osobiście wydaje mi się, że Gilbert nie byłby w stanie mieć takiej przewagi ze mną. Myślę, że [Melendez] ma wspaniały grappling.
    On ma przewagę w każdej płaszczyźnie walki. •

Bez względu na to, czy plan tej walki wejdzie w życie, byłoby interesującym zobaczyć walki Melendeza w walce z zawodnikami UFC. Jednakże, ogłoszona przez Zuffę i UFC decyzja o utrzymaniu Strikeforce oznacza, że Strikeforce i UFC nie zamierza zestawiać pojedynków pomiędzy zawodnikami obu organizacji.

• UFC chce to tworzyć dalej i doprowadzić do sukcesu • , mówi Noons. • Za każdym razem kiedy chcą coś zrobić, realizują to. Zobaczymy, jak daleko zajdą te plany z miejsca, gdzie obecnie się znajdują.
    Póki mogę poczynić postęp jako zawodnik i dać ekscytujące walki, tak długo, jak wygrywam, mogę walczyć pod egidą UFC lub Strikeforce • .

Szybki rzut oka na listę zawodników Strikeforce pozwala sugerować nieuniknionym pojedyku pomiędzy Melendezem a Noons • em w przyszłości. Pozostaje do rozstrzygnięcia kwestia, czy Noons , po przegranej walce z Masvidalem i ostatniej wygranej, rzeczywiście zasłużył na pojedynek z mistrzem?

Wybaczcie, jak coś jest nie tak, to proszę o wyrozumiałość - to moje pierwsze tłumaczenie.

2. Tar-Ellendil

Tar-Ellendil Vale Tudo
    Championship

Komentarze:
    25,842
    Zdobyte Lajki:
    28,054
    Punkty:
    1,790
    Occupation:
    MMA
    Miasto:
    Krakał
    Home Page:
    Dajcie Melendeza do UFC i jego mit padnie równie szybko co Shieldsa.

3. Miedziak

Miedziak BAMMA
    Welterweight

Komentarze:
    904
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    2,790
    Średnio podoba mi się takie zestawienie, Noons niedawno przegrał z Masvidalem.

@Tar-Ellendil

Zgadzam się z Melendezem do UFC - niech udowodni, że jest najlepszym lekkim na świecie. Mit Diaza jakoś nie padł, a wręcz przeciwnie - dopiero w walce z BJem naprawdę miał okazję, by popisać się swoimi umiejętnościami.

4. stasinek34

stasinek34 PRIDE FC
    Lightweight

Komentarze:
    6,354
    Zdobyte Lajki:
    334
    Punkty:
    1,790
    Oczywistym faktem jest, że Melendez powinien trafić do najlepszej organizacji na świecie. Ten news ma raczej pokazać, , jak fatalne zestawienia mogą pojawić się w SF. Gdyby to zestawienie dojdzie do skutku, to nie peirwszy raz okaże się, że zawodnik, który bez względu na bilans ostatnich walk (patrz Rogers, który zawalczył o pas HW po porażce z Fedorem), może tak po prostu bić się o tytuł.

5. Madman

Madman Bellator
    Welterweight

Komentarze:
    4,419
    Zdobyte Lajki:
    193
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Jaworze, Polska
    Ja bym się postarał wyłonić pretendenta z czwórki: Fodor, Healy, Thomson, Duarte

Share This Page