1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

KJ Noons kolejnym rywalem Melendeza?

Discussion in 'Forum MMA' started by stasinek34, Dec 29, 2011.

 1. stasinek34

  stasinek34 PRIDE FC
  Lightweight

  Dołączył:
  Jun 25, 2010
  Komentarze:
  6,354
  Zdobyte Lajki:
  334
  Punkty:
  2,790
  Źródło: bjpenn.com

  Kolejne zwycięstwa KJ Noons • a oraz Gilberta Melendeza w organizacji Strikeforce, pozwalają na spekulacje wśród mediów i fanów na temat możliwego pojedynku o mistrzostwo wagi lekkiej.

  • Uważam Gilberta za świetnego mistrza • , powiedział Noons w internetowej audycji radia Sherdog • a.
  • Myślę, że jest on bezsprzecznie jednym z najlepszych.". Po chwili, Noons dodaje na temat swoich umiejętności: "Sądzę, że staje się coraz lepszym zawodnikiem. Dopasowuje dobrze swoje umiejętności do walki • .

  • On był bardzo skuteczny w ciosach prostych • , stwierdzł Noons na temat Masvidala. • Nie sądzę, że zrobił wystarczająco wiele, aby wygrać tą walkę.Osobiście wydaje mi się, że Gilbert nie byłby w stanie mieć takiej przewagi ze mną. Myślę, że [Melendez] ma wspaniały grappling.
  On ma przewagę w każdej płaszczyźnie walki. •

  Bez względu na to, czy plan tej walki wejdzie w życie, byłoby interesującym zobaczyć walki Melendeza w walce z zawodnikami UFC. Jednakże, ogłoszona przez Zuffę i UFC decyzja o utrzymaniu Strikeforce oznacza, że Strikeforce i UFC nie zamierza zestawiać pojedynków pomiędzy zawodnikami obu organizacji.

  • UFC chce to tworzyć dalej i doprowadzić do sukcesu • , mówi Noons. • Za każdym razem kiedy chcą coś zrobić, realizują to. Zobaczymy, jak daleko zajdą te plany z miejsca, gdzie obecnie się znajdują.
  Póki mogę poczynić postęp jako zawodnik i dać ekscytujące walki, tak długo, jak wygrywam, mogę walczyć pod egidą UFC lub Strikeforce • .

  Szybki rzut oka na listę zawodników Strikeforce pozwala sugerować nieuniknionym pojedyku pomiędzy Melendezem a Noons • em w przyszłości. Pozostaje do rozstrzygnięcia kwestia, czy Noons , po przegranej walce z Masvidalem i ostatniej wygranej, rzeczywiście zasłużył na pojedynek z mistrzem?

  Wybaczcie, jak coś jest nie tak, to proszę o wyrozumiałość - to moje pierwsze tłumaczenie.
   
 2. Tar-Ellendil

  Tar-Ellendil Vale Tudo
  Championship

  Dołączył:
  Apr 28, 2011
  Komentarze:
  26,370
  Zdobyte Lajki:
  29,056
  Punkty:
  1,790
  Płeć:
  Male
  Occupation:
  MMA
  Miasto:
  Krakał
  Home Page:
  Dajcie Melendeza do UFC i jego mit padnie równie szybko co Shieldsa.
   
 3. Miedziak

  Miedziak BAMMA
  Welterweight

  Dołączył:
  Mar 7, 2010
  Komentarze:
  904
  Zdobyte Lajki:
  0
  Punkty:
  2,790
  Średnio podoba mi się takie zestawienie, Noons niedawno przegrał z Masvidalem.  @Tar-Ellendil  Zgadzam się z Melendezem do UFC - niech udowodni, że jest najlepszym lekkim na świecie. Mit Diaza jakoś nie padł, a wręcz przeciwnie - dopiero w walce z BJem naprawdę miał okazję, by popisać się swoimi umiejętnościami.
   
 4. stasinek34

  stasinek34 PRIDE FC
  Lightweight

  Dołączył:
  Jun 25, 2010
  Komentarze:
  6,354
  Zdobyte Lajki:
  334
  Punkty:
  2,790
  Oczywistym faktem jest, że Melendez powinien trafić do najlepszej organizacji na świecie. Ten news ma raczej pokazać, , jak fatalne zestawienia mogą pojawić się w SF. Gdyby to zestawienie dojdzie do skutku, to nie peirwszy raz okaże się, że zawodnik, który bez względu na bilans ostatnich walk (patrz Rogers, który zawalczył o pas HW po porażce z Fedorem), może tak po prostu bić się o tytuł.
   
 5. Madman

  Madman Bellator
  Welterweight

  Dołączył:
  Dec 12, 2010
  Komentarze:
  4,419
  Zdobyte Lajki:
  193
  Punkty:
  2,790
  Płeć:
  Male
  Miasto:
  Jaworze, Polska
  Ja bym się postarał wyłonić pretendenta z czwórki: Fodor, Healy, Thomson, Duarte
   

Share This Page