Karol Bedorf vs David Oliva !

pwn

Jungle Fight
Light Heavyweight
KSW podało, że Karol Bedorf zmierzy się z Davidem Olivą !







http://www.facebook.com/photo.php?fbid=264653346923498&set=a.170090473046453.44889.134389369949897&type=1&theater
 
Różal vs Duffe i teksty o walce życia wydawać się mogą prawdziwe ;D



Ciekawe w jakiej formie Olivia i czy nie odwoła walki, oby nie bo zestawienie naprawdę ciekawe.
 
Ciekawe czy Bedorf poradzi sobie z zapasami Olivy ale poza tym to mocne zestawienie
 
Ja nie rozumiem czemu tak wszyscy czekali na powrót Olivy. Jak dla mnie zawodnik dający nieciekawe walki, za to z dobrymi zapasami. Obstawiam, że wygra z Bedorfem.
 
Bedorf to przegra. Ciekawe czy o pas... Jak nie teraz to walka Llorentowi moze się odłożyć jeszcze długo...
 
rózal z duffym nie ma szans, reem mial z nim problemy a co dopiero rozal, poza tym marcin to mi bardziej wyglada na 93, jakis taki maly sie wydaje
 
Rzeczywiście miał problemy. Męczył się aż przez 20 sekund i fartownie wygrał;-)
 
Reem miał problemy z Duffym? Przecież zaserwował mu KO w 17 sekund:)



Ale i tak uważam że Duffe głądko przejechał by się po Różalu ale cóż Różal walczy w ME więc musi dostć w końcu solidnego rywala...
 
Wcale nie musi. Wystarczy, że dostanie znanego rywala a niekoniecznie jakiegoś mega zawodnika, bo wiadomo jakby to się skończyło
 
Pawel co do Różala się zgodzę ale co do Reem'a? WTF?? W, którym momencie niespełna minotowej walki miał z nim problemy holender ??
 
dobry przeciwnik. czuje że mimio poziomu ich parterowego walka zakończy się przez TKO/KO.
 
Różal znowu by doprowadził rywala do poddania... rozciąłby go albo poczekał, aż sobie sam krzywdę zrobi ;)
 
Akademicki zapasnik-grubas...na serio na tego kolesia czekaliscie?mam nadzieje ze bedorf podda olive i go juz nie zobacze na ksw.
 
No Villareal to Kelner choć Różal mógł by mieć z nim problemy:)



To już lepiej Dać mu Dona go pokona na 100% no i rozpoznawalne nazwisko.
 
Co wy z tym pasem. Jak można dawać walkę o pas komuś kto przegrał ostatnią walkę ?
 
Nie uwierze, że Różala zestawią z Duffe'm... chociaż... nie dałby sobie rady, jestem sercem za Różalem ale po prostu w takim pojedynku go nie widze w roli faworyta. Mam nadzieję, że Bedorf wygra i ruszy ta waga ciężka w KSW ;) W każdym razie rozpiska z gali extra robi się naprawdę godną numerowanej gali ;)
 
Back
Top