Karol Bedorf vs David Oliva !

pwn

Brutaal
Bantamweight
KSW podało, że Karol Bedorf zmierzy się z Davidem Olivą !

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=264653346923498&set=a.170090473046453.44889.134389369949897&type=1&theater

L

_Logan_

Guest
Różal vs Duffe i teksty o walce życia wydawać się mogą prawdziwe ;D

Ciekawe w jakiej formie Olivia i czy nie odwoła walki, oby nie bo zestawienie naprawdę ciekawe.

turas

Maximum FC
Light Heavyweight
Ciekawe czy Bedorf poradzi sobie z zapasami Olivy ale poza tym to mocne zestawienie

Highlander

ONE FC
Featherweight
Ja nie rozumiem czemu tak wszyscy czekali na powrót Olivy. Jak dla mnie zawodnik dający nieciekawe walki, za to z dobrymi zapasami. Obstawiam, że wygra z Bedorfem.

kwikster

Jungle Fight
Middleweight
Bedorf to przegra. Ciekawe czy o pas... Jak nie teraz to walka Llorentowi moze się odłożyć jeszcze długo...

PawelSzymon

Shark Fights
Middleweight
rózal z duffym nie ma szans, reem mial z nim problemy a co dopiero rozal, poza tym marcin to mi bardziej wyglada na 93, jakis taki maly sie wydaje

RaV

BAMMA
Bantamweight
Rzeczywiście miał problemy. Męczył się aż przez 20 sekund i fartownie wygrał;-)

Kukul24

Legacy FC
Middleweight
Reem miał problemy z Duffym? Przecież zaserwował mu KO w 17 sekund:)

Ale i tak uważam że Duffe głądko przejechał by się po Różalu ale cóż Różal walczy w ME więc musi dostć w końcu solidnego rywala...

RaV

BAMMA
Bantamweight
Wcale nie musi. Wystarczy, że dostanie znanego rywala a niekoniecznie jakiegoś mega zawodnika, bo wiadomo jakby to się skończyło

slowik_1991

ONE FC
Middleweight
Pawel co do Różala się zgodzę ale co do Reem'a? WTF?? W, którym momencie niespełna minotowej walki miał z nim problemy holender ??

Flampard

Oplot Challenge
Light Heavyweight
dobry przeciwnik. czuje że mimio poziomu ich parterowego walka zakończy się przez TKO/KO.

kwikster

Jungle Fight
Middleweight
Różal znowu by doprowadził rywala do poddania... rozciąłby go albo poczekał, aż sobie sam krzywdę zrobi ;)

Przemek

UFC
Lightweight
Akademicki zapasnik-grubas...na serio na tego kolesia czekaliscie?mam nadzieje ze bedorf podda olive i go juz nie zobacze na ksw.

Kukul24

Legacy FC
Middleweight
No Villareal to Kelner choć Różal mógł by mieć z nim problemy:)

To już lepiej Dać mu Dona go pokona na 100% no i rozpoznawalne nazwisko.

L

_Logan_

Guest
Co wy z tym pasem. Jak można dawać walkę o pas komuś kto przegrał ostatnią walkę ?

B00YAK

Bellator
Welterweight
Nie uwierze, że Różala zestawią z Duffe'm... chociaż... nie dałby sobie rady, jestem sercem za Różalem ale po prostu w takim pojedynku go nie widze w roli faworyta. Mam nadzieję, że Bedorf wygra i ruszy ta waga ciężka w KSW ;) W każdym razie rozpiska z gali extra robi się naprawdę godną numerowanej gali ;)