Karcianki i planszowki

z9048895Q.jpg
 
No u mnie za dzieciaka to raczej Jaskinia/Magia i Miecz. Screena wrzuce pozniej.

W sumie to nawet bym kiedys sobie przy piffku pogral.
 
Ja namiętnie przycinam w kanaste i pokera, wiec jak ktoś chętny to zawsze mozna sie umówić na wirtualna grę
 
Aha, w kierki mnie jeden dziadek ogrywał na reumatologii, jak leżeliśmy w jednej sali. Całkiem przyjemna gra. Dziadek dobry w te klocki. Miał cukrzycę i pamiętam do dziś, jak cos pomieszał z insuliną i do piguł gadał, jakby się nawalił :)
 
Hearthstone :) liczy się? ;)
No wlasnie, dobre pytanie. Mimo, ze mechanika, zasady gry sa "karciane", mimo tego, ze gra sie z ludzmi, to jednak osobiscie widze ja jako gre komputerowa. Wlasnie z tego wzgledu, ze portalem do innego swiata nie jest tektura, a elektronika.
 
Nie mogę się doczekać "The Witcher Role-Playing Game". Pamiętam jak się z ziomkami zagrywaliśmy w Warhammera, a w świecie Wiedźmina będzie dużo lepiej.
 
co do gier karcianych, od 10 lat moze więcej gram w jedną karcianke MTG " Magic the gathering"
 
No u mnie za dzieciaka to raczej Jaskinia/Magia i Miecz. Screena wrzuce pozniej.

W sumie to nawet bym kiedys sobie przy piffku pogral.
Ja kupiłem mojemu pierworodnemu na 11 urodziny 3 lata temu przez ten czas dokupiliśmy 2 dodatki. Gra mojej młodości w odświeżonej wersji.
 
co do gier karcianych, od 10 lat moze więcej gram w jedną karcianke MTG " Magic the gathering"
Hah! Pamiętam to, kiedyś też się grywało, ale to było tak dawno (z 7 lat temu) że już nic prawie nie pamiętam.
 
Gra ktoś w Magic the gathering? Kiedyś zbierałem karty bo nie miałem z kim grać, sprzedałem co żałuje. Ile teraz kosztuje złożenie decku na turnieje typu stan?
 
Gra ktoś w Magic the gathering? Kiedyś zbierałem karty bo nie miałem z kim grać, sprzedałem co żałuje. Ile teraz kosztuje złożenie decku na turnieje typu stan?
Żeby złorzyc talie która gra trzeba troche wydac. Ja gram drafty narazie i deck sobie składam. Kiedys miałem zajebistą talie mono czarną swamp, przeZajebista była ale mślałem ze juz grac nie będe i tez sprzedałem, teraz składam zielono-czarną "forest & swamp"
 
Nie mogę się doczekać "The Witcher Role-Playing Game". Pamiętam jak się z ziomkami zagrywaliśmy w Warhammera, a w świecie Wiedźmina będzie dużo lepiej.

Wiem, ze troche archeologia, ale co tam:

Wiedzmin wyszedł już jakieś 10 lat temu. O ile się nie myle to magazyn Magia i Miecz maczał w tym palce. Wyszło nawet kilka dodatków, ale sam tytuł nie zachwycił.

Jeśli chodzi o karcianki to grałem trochę Doom Tropera i MtG.

A dawniej jeśli chodzi o fabularki to Warhammer, Kryształy Czasu (dla mnie chujowe), Zew Cthulu i najzajebistszy system ever, pod względem klimatu, historii oraz mechaniki, czyli Legenda Pięciu Kręgów.

Z planszówek polecam Summoners Wars. Połączenie strategi i karcianki. Bardzo fajny tytuł, z prostymi zasadami, ale dzięki temu, że każda z frakcji różni się dosc znacznie od siebie, to gra się szybko nie nudzi i można grac w 4 osoby jednocześnie.
 
W Hearthstona zaczołem grać w wigilię, i taki wkręt mi się zrobił, że w kwietniu byłem koło 5 rangi, ale jednocześnie zorientowałem się po wyciągu z konta, że przez te 4 miechy na tą "darmową" gre przejebałem 800zł nawet nie wiedzieć kiedy. Musiałem odpuścić, bo nie dość, że to złodziej czasu to jeszcze nerwów i pieniędzy, a normalnie casualowo w gry on-line grać nie potrafię jakaś chora ambicja każe mi być coraz lepszy, najlepszy :(
 
ja dostałem wczoraj klucz i powoli rozkminiam tą gre
Wydaje mi się, że trzeba troszkę w to pograć żeby coś wychodziło i dorobić się kart (co chwile ktoś mi łoi dupsko jakimiś magicznymi taliami).
 
W planszowek to grałem dużo. Co jakiś czas mamy też spotkania z producentami gdzie pokazują nowości, można pograć i czasem dostać coś na własność. Spotykamy się regularnie u znajomych i gramy przy piwkach.
 
Back
Top