Karcianki i planszowki

1000033120.jpg


Znalazłem dzisiaj na korytarzu... Miałem wątpliwości, ale poszedłem do sklepu, wróciłem i dalej była. Wątpliwości się rozwijały - porzucona gra planszowa... :fjedzia:

Pomijając sto PLN w kieszeni, to całkiem miły prezent dla mojej, bo lubi kryminały. A że jeszcze może grać sama, to już wypas kompletny :suchykarol:
 
View attachment 96935

Znalazłem dzisiaj na korytarzu... Miałem wątpliwości, ale poszedłem do sklepu, wróciłem i dalej była. Wątpliwości się rozwijały - porzucona gra planszowa... :fjedzia:

Pomijając sto PLN w kieszeni, to całkiem miły prezent dla mojej, bo lubi kryminały. A że jeszcze może grać sama, to już wypas kompletny :suchykarol:
Zajebista gra, najlepiej wchodzi w 3-4 osoby ale musi to być stała ekipa bo etapy się zazębiają i mając nową osobę w połowie gry to trzeba by poświęcić trochę czasu na wprowadzenie. Ale sama gra warta uwagi
 
Potwierdzam, Detektyw to świetna gra ze zgraną ekipą, jeśli lubicie kminić detektywistyczne zagadnienia. Nie bez powodu sam twórca zaleca tworzenie mapy powiązań na wzór tych widzianych w filmach ;) Do tego całkiem fajna aplikacja z czytaną historią, przesłuchaniami itd.
 
Back
Top