KALAFIORU NA USZACH

KOPAKABANA

Oplot Challenge
Featherweight
witam, prosze nie odpisywac mi glupio ani blokowac czy cokolwiek, bo wiem ze bardzo idiotyczne pytanie.
przez 1.5roku trenuje bjj i w koncu chcialbym zrobic bym mial kalafiory, nie raz dostawalem w uszy itd ale nic. są moze jakieś sposoby by w domu samemu to zrobic? nie wiem spinacze na uszy czy cos? cokolwiek co wiecie na ten temat! w domu jak moge to samemu zrobic bym mial. wiem ze od przecierania maty to sie robi ... prosze nie odpisywac: walnij sie młotkiem, albo : kolejny debil. dla mnie to wazne. pozdro
 
podobno mąke ziemniaczaną wiara wstrzykuję i kalafiory jak malowane wychodzą, albo luja z całej epy ogłuszacza byś musiał przyjąć
 
Walnij się młotkiem w uszy, sprawdzony sposób.
 
Trening zaczyna się w kuchni.
Musisz jeść dużo :
Kalafior-właściwości-io-kalorie.jpg
 
Najlepszym sposobem jest przyłożyć ucho do futryny i przytrzasnąć kilka razy drzwiami. #pewneinfo
 
Tutaj możesz kupić takie pod kolor szminki


Haha rozjebałeś mnie def :D taki afront szefa wszystkich szefów, w tak poważnej sprawie.
 
Czytaj dużo, ucz się. I prędzej czy później kalafiory same się zrobią. Ewentualnie wyślij mejla do popka: możliwe, że lekarz(czy kto tam to robił), który robił jego skaryfikację zrobi też tobie kalafiory.
 
Tu masz poradniki



http://budo.net.pl/printview.php?t=51819&start=0&sid=bdc0457637effe9bbf8f69ee3a150bf2



Ten fajnie zilustrowany



http://www.groundgamefight.com/kalafiory-praktyczny-poradnik/
 
Ja pierdolę... Gdzie takich sieją? Na chuj Ci te kalafiory, kolegów chcesz dzięki temu znaleźć?
 
niewiarygodne pytanie zawarte w tym temacie... w sam raz na udane zakończenie dnia. STARY, te Twoje upragnione kalafiory to jest w pewnym sensie kalectwo... Poczytaj co o tym mówi literatura medyczna.
 
Słyszałem ze na kalafiory najlepsze jest jak mama ciagnie za uszy, bo nie chcesz przyjśc na obiad. Ale to działa tylko do 10-tego roku zycia. Sprawdzone info.
 
czemu o wszystko co złe na forum podejrzewacie tą/tego Kaczkę? Nie bronię typa, ale sami go napędzacie. Czasem czytając niektóre Wasze komentarze stwierdzam, że jesteście takimi samymi trollami jak on. HIPOKRYCI ! Wolność słowa najważniejsza na takim forum. Dzięki Nam ten portal żyje, a ktoś może żyć za kasę z MMAROCKS.pl. Amen!
 
Tutaj możesz kupić takie pod kolor szminki



haha:D za to tak lubie te forum. Tu nawet od moderatora/ojca założyciela dostaniesz pocisk :D Tu trzeba mieć zajebiście twardą psychikę jak Jarosław Psikutas bez "s" i być gotowym na atak z każdej strony.
 
podbijam Andreia, def dojezdza jak trzeba, ktory wlasciciel jakiegokolwiek portalu kiedykolwiek posiadal taki luz?



atmosfera #1, proste ziomek!!!



dla niektorych najwazniejsza ilosc wywiadow, dla niektorych atmosfera na portalu... :)
 
Back
Top