Kącik sado-maso...

@B00YAK Myślę że ten Gimbazjalista powinien dostać karne odłączenie internetu na 3 miesiące, za wypisywanie takich Herezji !
 
Terrific a boring wrestler for a UFC heavyweight champion. Now UFC heavyweight championship fights will be as boring as Klitschko bouts. They need to start penalizing people for stalling like when Cain just leans on people and doesn't fight.





Great point. The heavyweight division is going to be a snooze-fest with Cain as the champ so I probably won't buy a PPV card with him in it.


Americans :-)Pochwycone z sherdoga.
 
"Na szczęście te barbarzyńskie MORDOBICIA oglądają już prawie tylko fizole, bez innych ambitniejszych zainteresowań." z WP
 
pewnie z niektóre z tych komentarzy są dla beki,a nie które to naprawdę pokazują jak ludzie mają w łbach pustogłowie(oczywiscie niektórzy),i takim osobom powinien być net odcinany
 
Nówka prosto od Tomek



Mam pytanie nie związane z tematem.Co myślicie o walce Fedor Emelianenko vs Celebryci polskiego MMA czyli Fedor(w idealnej formie) vs Pudzian,Burneika,Wiśniewski,Bazelak i Najman na jednej gali po kolei wszyscy.Jak myślicie Fedor by wygrał?
 
6xmcol.jpg




ox3t79.jpg




cn1bid.jpg
- troszeczkę dziwnie to brzmi ;)
 
to tak jakby podawali, ze w jakims tam rankingu swiatowym MMA zanotowal Cipao awans.



jestem niemalze pewien, ze nie ogarneli totalnie. :)
 
typowe dla komentarzy dla tego typu portalach :D teraz coś od mnie



"Nie nazywajcie tego sportem. To tylko pokazy prymitywnych bezmózgowców dla stada również prymitywnych bezmózgowców spędzonych na widownię. Moim zdaniem należałoby kiedyś skorzystać z takiego spędu załadować to towarzystwo do ciężarówek i przewieżć do jakiegoś dobrze strzeżonego "miejsca odosobnienia". Polska zyskałaby na bezpieczeństwie (jedna, dwie takie akcje i Policja będzie miała o połowę mniej roboty), a przy okazji dokonałaby rewolucji w relacjach międzyludzkich, skoku cywilizacyjnego, zdecydowanej poprawy kultury masowej."
 
http://www.sportfan.pl/artykul/oglada-sie-z-zapartym-tchem-super-film-o-khalidovie-42699 - Jestem w szoku i wręcz wymiotować mi się chcę jak przeczytałem te komentarze. Polecam lekturę komentarzy, by przekonać się, że u nas jednak wypowiadają się ludzie bardziej inteligentni.
 
miałeś racje niestety i po niektórych komentarzach mam okazje "wyrzucić" moje drugie sniadanie
 
"Jak byłem w Olsztynie to Khalidov dobierał się do mnie pod prysznicem. Nie żebym mu się opierał,ale...było fajnie :)"



"Dawaj Khalidov spróbuj z Tomkiem Drwalem na MMA Attack4, to cię zniosą na noszach"



"Ja też byłem u niego i robiłem Pudzianowi lache z połykiem"



Kukus zmienił target
 
"tesz mi zawodnik, ostatnio przed dyskoteko uciekal przedemnoł. na stszala takich biore" to akurat wyszukałem pod newsem o Omieleańczuku na WP



PS:zresztą na Sportfanie w temacie MMA dominują komentarze o Pudzianie i o jego życie prywatne(czy ma kobietę czy nie ma) oraz o Bazelaku(które piszą jego przydupasy i on sam)
 
Te komentarze to chyba karaczański trolling a'la ten co się trafia u nas na czacie podczas gal :-)
 
Nie wiedziałem czy wrzucić do skóry czy tutaj ; ), Pisownia oryginalna







"Mamed wedlug mnie, kolejna teoria spiskowa moze byc na cyklu. Saidov tez dostal miesnia, chyba sobie obaja zrobili male koksowanie, bo w suche nabranie miesnia to za bardzo nie wierze. Widac chce miec wiecej sily, bo Melvin jest silny jak tur, tez bedzie mial wieksza wytzrymalosc na ciosy, jak kazdy na tescie. Badan oczywiscie antydopingowych nie ma."
 
"a ja proponuje dogadac sie z ufc i zrobic dwa turnieje 1. ufc vs ksw w stanach i 2. ksw vs ufc w polsce
to by była gratka dla fanów mma"
 
Tym razem coś od nas, a propos plakatu KSW25:




Plakat kicz, jak cała federacja. Ciekawe ile jeszcze "będą" na rynku?? No jedna już zrezygnowała Fighters Arena "zamknęła się", kolej na kolejną.


Ciekawe, że ktoś zakłada konto by napisać coś takiego.
 
Razor lubi freak-fighty, on nie jest zbyt wymagający, jeśli chodzi o mma, aby się pośmiać. Przypominam, że on również był w gronie januszy na mmaa2 gdzie po walce najmana wyszedł z hali, nie oglądając walki wieczoru Grabowski-Sanchez. Nie jest to żaden fan mma, jest to człowiek, który widząc zainteresowanie mma, zaczął również pisać o tym, boks przymiera nudą, traci zainteresowanie, więc czymś muszą zająć "koncik" czytelniczy.



Wystarczy przejrzeć jego portal, jakiego typu "zawodników" tak się głównie promuje: Bazelak, Najman... te osoby mają przyciągać zainteresowanie na jego kulejącej stronie, gdzie pod art. o sportowcach jest tyle komentarzy co u mrozowskiego....:-) jedynie takie miernoty pseudo-sportowcy-cyrkowcy napędzają ten jego, niepoważny, pudelkowo-sportowy portalik



Edit.



43186047680138012053.jpg




Mistrz :-)
 
Siedzę sobie w studio dzwoni do mnie Alib....
A nie to nie tak.

Siedzę sobie na jednym forum pewnego czasopisma o grach i trafiłem na takie cuś.
264o0li.png

Dżizas kurwa ja pierdolę...
 
Siedzę sobie w studio dzwoni do mnie Alib....
A nie to nie tak.

Siedzę sobie na jednym forum pewnego czasopisma o grach i trafiłem na takie cuś.
264o0li.png

Dżizas kurwa ja pierdolę...
Wytrop po IP i zabij
 
Back
Top