Kącik sado-maso...

Tak bardzo szkoda, że Walusia do PRIDE nie wezmą, ach te japońskie turnieje :-)Nie zdziwie się jeżeli autor tego posta jest po prostu niedoinformowanym ciołkiem.
 
Wielki mistrz z Augustowa, Waluś w KSW o pas, Waluś w UFC, Nastula 3-1 w Pride, trwający obecnie turniej w Pride, Paweł dobrze radzący sobie w WEC. Jak nic to prowokacja. :-) Dobre bzdury nie są złe.
 
Zapewne, skoro wiedział że jest coś takiego jak Pride, WEC czy że dywizja ciężka w UFC jest "różna". Ale mimo wszystko takie jajcarskie wpisy są momentami powalające :D
 
Brakuje tylko odpowiedzi Kamila w stylu "wielki dzięki, wsparcie fanów wiele mi daje" hehe :D
 
Przecież miał 3-1. Gościu był pewnie pesymistą i zaczął od porażek:-)



3 przegrane



1 wygrana
 
Dostawa z Wp odnośnie KSW 22

Jeszcze ciepłe
Jako zagorzały sympatyk sportów walki, trenujący (amatorsko) boks, muai thai, kick boxing, z delikatnym doświadczeniem w parterze proszę o nienazywanie mma sportem ponieważ takowym nie jest. Samo KSW to jeden wielki żart, jeśli zawodnik dowiaduje się o walce dzień wcześniej to jest to sytuacja niepoważna. Słyszeliście aby coś takiego miało miejsce w boksie zawodowym? Wczoraj mieliśmy do czynienia z festiwalem kultury islamskiej w Zjednoczonych Emiratach Europejskich. Jeśli ktoś chce to oglądać to proszę bardzo, ale nie mówcie, że jeśli Słowianin leży nieprzytomny a muzułmanin go okalecza poprzez deformowanie twarzy to jest to sport. Dajcie spokój z tym prymitywizmem i popierajcie boks zawodowy. Tam są prawdziwe walki, a nie gejowskie tarzanie się po ziemi. Zresztą boks zawsze będzie ciekawszy i skuteczniejszy niż to całe mma, bokserzy leją zawodników mma na ich zasadach (Ray Mercer vs. Tim Sylvia). Widzieliście aby zawodnik mma podskoczył bokserowi na ringu bokserskim?


Strus ze strachu niech swą głowę schowa w piachu !


Muzłumanin Muzłumaninowi załatwił walke Mamed temu ziomkowi mianowicie. A tamten rozerwał na kawałki tego amatora i tak własnie odroznia sie wilki od owiec , Ps dlaczego Khalidow załatwia walki na KSW tylko muzłumanom ?????? Jak sami tacy beda tam walczyc przestaniemy ogladac to ksw to do martina i tego 2 - go.


ci muzułmanie pozabijają polskich katolików i nie będzie miał kto się modlić !!!


Jak widzę tych " Polskich" muzułmanów to mi niedobrze. Teraz jeszcze się


Odnośnie walki Anzora :



ten bandyta nie powinien już nigdy z nikim walczyć, tylko morderca kopie leżącego, a co do sędziego to: "O" też już nigdy nie powinien nic sędziować nawet wyścigów ślimaków.


Anzor zachował sie fatalnie ,a jeszcze gorsze jest ,że nie widziałem po nim żadnej skruchy.Wiemy jaki to sport ale trzeba szanować rywala i nie bić nieprzytomnego!!!!!!Miałem mieszane uczucia po tej walce chyba jak każdy normalny człowiek......


Naściągali agresywnych dzikusów z Gór Kaukazu i spuszczają ich ze smyczy na parę minut




kolejny BANDYTA z CZECZENI wyciera sie w POLSKA FLAGĘ !! To SKANDAL !!
 
Oglądałem walkę "na żywo". I było to moje ostatnie spotkanie z KSW. W mojej ocenie zwycięzca - Czeczen nie jest sportowcem a zwykłym bandytą. Widząc, że jego przeciwnik osuwa się na matę ringu NIEPRZYTOMNY zadał mu przy biernej postawie sędziego - idioty jeszcze cztery potężne uderzenia powodując wysunięcie ochraniacza z ust. To ma być sport?! A gdzie szacunek dla rywala i troska o jego życie, zdrowie oraz bezpieczeństwo?! Sam siebie przeszedł również M. Borek - dziennikarz sportowy "Polsatu", który w wywiadzie po walce z uśmiechem na ustach na słowa Czeczena stwierdził, że ten przeciwnika cytuję "...DOBIŁ". Rewelacja - popis profesjonalnego dziennikarstwa promującego pospolity bandytyzm. Na następnej gali KSW jej organizatorzy powinni zawodnikom zagwarantować nieskrępowany dostęp do siekier, dzięki czemu krew na ringu sięgać będzie ich kostek. Krótko mówiąc - KAW sięgnęło dna, tym bardziej, że w kilku innych walkach sędziowie okazali się zupełnie nieprzygotowani do tej funkcji, dopuszczając na przykład do okładania leżącego zawodnika w tył głowy. Syf i malaria oraz rozrywka dla łaknącego krwi plebsu.










Czy długo jeszcze portal Wp.pl będzie zamieszczał w dziale sportowym te "relacje" z rozrywki dla kryminalistów i bandytów? A może dziennikarzyny działu sportowego zaczną zamieszczać również w tym dziale informacje o ustawkach stadionowych bandytów, pobiciach przechodniów albo np. pojedynkach na noże w brazylijskich slamsach? W końcu to taka sama "rozrywka " dla skrzywionych patologicznych przyszłych przestępców jak i to co zaprezentowaliście w chwili obecnej.













Zastanawia mnie co jest w tym fajnego jak dwóch debili i pedałów okłada się po mordach. Ciekawe jest to, że promuje to tylko jedna, ta czerwona, pedalska telewizja. Czy np. nie można zrobić promocji i gali: -mody -sztuki -najlepszych polskich firm -samochodów -kabaretów -teatru polskiego -piosenki i wielu innych. Promocja ciemniactwa i głupoty chyba jest domeną tej telewizji.







Kto daje wizy takim debilom jak ten czeczen.Patrząc na jego zaciekłośc widać ,że chciał zabić tego czecha Po pierwszym ciosie powinien przestać walczyć. Przecierz to był nokaut,i to ciężki!!! Sędzia tragedia kolejny prymityw o spożnionym zapłonie,i te modły do allaha na pokaz.Tragedia już nigdy nie będę tego "sportu" oglądał!!!!!!!!!!!!!
 
Chyba tylko tu pasuje.
Jeden z komentarzy pod wywiadem z Jansenem przed walką z Heldem.

"To będzie szybkie poddanie i rewanż w walce o Pas.
Dwie • trzy obrony i później Held do UFC."

To straszne, że ludzie nie mają nawet podstawowego pojęcia o tym jak cięzko wydostać się z Bellatora.I jak mylnym jest myslenie - ok,troche powalczy w Bellatorze,amerykanie go poznają i wtedy do UFC.
 
To i tak widać, że jescze coś ma pojęcie. Że z Chandlerem będzie druga walka, i że Bellator i UFC to co innego, także poziom ignoracji jeszcze nie osągnął tutaj apogeum.
 
Siema Michał, jestem Twoim fanem. Jak brakuje ci sparingpartnerów to zaproś Abelarda Gize, to jest taki niby kabareciarz, co w skeczach zdobył się na ubliżanie Papieżowi i niepełnosprawnym. On pragnie sławy, więc myślę, że byłby zadowolony walcząc z Tobą choćby w sparingu. Pozdrówka Michałek i gratuluję osiągnięć na arenie KSW i nie tylko.



:-)
 
Kolejna urażona cipeczka. Michał jest znany z poczucia humoru, więc nie sądzę, żeby się zgadzał z tym komentarzem.
 
KFD:
Powiem Ci , że nie pojechałem jestem mega krytyczny dla zawodników KSW , bo sa sztywni mało techniczni i liczą na siłe fizyczną jak Błachowicz np . Mamed jest inny i dałby dobra walke z tymi panami. Moze by nie wygrał ale nie ośmieszył by sie na pewno.
Mi się wydaje że pierwsze walki Mameda w Stanach mogłyby być dla niego szokiem , w końcu tam przecież takie UFC nie będzie go ciągle kreowało na Megagwiazdę.
Z drugiej strony przydał by sie jakiś rywal z górnej półki dla mameda, nie mówie że Malvin jest zły aczkolwiek mamed sie stażeje i moim zdaniem to jest ten czas żeby zorganizować mu walke życia.
frodo11, co Ty Zawadzki nie jest jeszcze taki kozak aby dawać mu Moksa czy Naruszczke.. Kornik będzie dobry dla niego. wiem bo trenowałem z nim.

Mamed ledwo co wygrał z Groovem a był w UFC zawodnikiem średniem. W stójce nic nie pokazał Mamed. Wiadomo dystans zachowywał Grove.

Materla jest mniejszy od Mameda, wątpie że do niego podejdzie, zasięg ramion ma malutki. Zdaje mi się że to będzie walka jak Adamek versus Kliczko. Chyba że Materla weźmie go do parteru.
jak dadzą kogoś dobrego Pudzianowi to nawet może sobie kupie to PPV, ale chyba w dzień gali bo ostatnio nawet po ważeniu wypadają rywale

Melvin czytałem, że do UFC chce iść to jakoś szczególnie mnie nie zdziwi jak znowu wypadnie
Mariusz niech z Thompsonem walczy tylko ze z Olim a nie James'em.

Nie wiem dlaczego właściciele KSW dają walke w obronie pasa Michałowi gościa który w KSW przegrał przez poddanie.

Kendall dobrze się bije, lubię go, ale nie wiem dlaczego może i ma dobry rekord ale rekordu w KSW to nie.

Mamed moim zdaniem pokona Manhoefa przez poddanie prawdopodobnie na ręke.

W starciu pan wygra Kowalkiewicz.

Irokeza bym widział w starciu z Curt'em Warburtonem ( na KSW 18 wygrał z Sowińskim).

Saidova z Cengizem Daną/Robertem Joczem/Robertem Radomskim.

A Zawadzkiego to ja bym z Moksem albo Naruszczką dał.
 
"Najlepsze" że to był tylko jeden temat o KSW 23. Jakbym poszukał to pewnie jest takich materiałów na pęczki.
 
Szymon Nowak [wczoraj]

Koksu go zniszczy, tą walkę wymyślił chyba jakiś sadysta, ludzie co wy piszecie, przecież to będzie pogrom, nie wiem czy to przeżyje biedak. Pamiętam też kiedyś ktoś zorganizował walkę mistrza MMA i mistrza sztuk walki, już nie pamiętam dokładnie, ale ten mistrz sztuk walki to nie coś tam coś tam sobie trenował, tak jak tu ktoś zauważył tylko miał chyba wszystkie możliwe pasy czarne nie czarne, trenował C. M. i tego rodzaju pierdoły, a jego łepek się chyba przez dobrą minutę od ringu odbijał jak ta masa na niego wsiadła. Więc powodzenia stawiajcie na tancerza.
 
Perełka od tego fanboya i idioty co do filmiku Mariusza Linke w którym życzy powodzenia ozdobie:




Lex Raven Nie pierdol dziadku



Może nie wszystko sado-maso ale chodzi o sam fakt, że koleś ma jakiś ogólny ból jąder... to tylko kilka z samego fb MMA ATTACK, że już nie wspomnę co wypisuje na innych fanpage'ach radio koksu i burneiki


Lex Raven Tyle ma wspólnego z walka co Koksu.on tez trenował kiedyś jakieś karate,pracował na bramce,ma wystarczająca zaprawę na lalusia lżejszego o 40-50kg.jasne wyższa waga może zostać zredukowana umiejętnościami ale rzędu 10,15kg a nie 50 plus duża różnica siły







Lex Raven To sie w MMA nazywa mismatch,gdzie jeden z przeciwników jest BEZ SZANS.i nie jest to Robert.jedynie luckypunch wchodzi w grę



Lex Raven A co ma do rzeczy ze jest polakiem?logika idiotów.nie ważne ze chuj ważne ze swój.za najmanem tez kibicowałeś?to nie jest kurwa mecz Polska anglia tylko walka MMA,pseudopatrioci



Lex Raven Odnośnie wypowiedzi dawida tutaj-nie potrzeba mi widzieć walki Velasqueza z Materlą żeby mieć pojęcie kto ja wygra.to jest MMA ale realiów nie przeskoczysz.jak ktoś waży prawie 2 razy tyle co ty to masz szansę ok 1%.



Lex Raven Odnośnie najmana-ludzie nie lubią go bo jest naczelnym debilem Polski który w dodatku gówno potrafi,a nie "dla zasady"



Lex Raven Adamek jak już skończyłeś pierdolić to idź sie powieś.zrobisz coś dla nas.jak sie ozdoba rzuci to go Robert odepchnie jak dziecko tak ze kilka metrów przeleci.



Lex Raven A odnośnie kopnięć to jest żałosne,ze Robert,podobno zwykły koks,jest lepiej rozciągnięty i kopie lepiej niż "fajter" ozdoba



Lex Raven Kowalczyk to w ogóle nie miał szans dostać tej walki.to nie koncert życzeń bałwanie,ze sobie tybek pohuka na fb i walkę dostanie.nawet z Cholewą nie rozmawiał ty ćwoku



Lex Raven ale gangstera struga pedałek, będzie beka po walce jak odklepie do dotyku Roberta



Lex Raven ^żeby udawać ze właśnie był w trakcie treningu.tymczasem na fb już obwieścił ze jest chory.zbiera Wymówki na przegrana.po walce powie:byłem chory,osłabiony,złapałem 3kontuzje a sędzia za szybko przerwał.jakby nie to to bym wygrał LMAO.drugi najman



Lex Raven ozdobnik mysli że jest smieszny próbując poruszać się w stylistyce w której Robert jest mistrzem.nie masz szans dawidzie, ani w filmikach ani w klatce



Lex Raven Co za frajer,nawet jeśli to prawda ze to manager robi,jak jesteś facetem to mówisz managerowi ze ma natychmiast sprawę wycofać bo nie jesteś konfidentem.jesteś cwel panie ozdoba!



Lex Raven Mam nadzieje ze wstrząśnie tymi pedałkami z ksw i spróbują robić dobre sportowe MMA a nie spędy dla gawiedzi gdzie polak MUSI wygrać.zaczynam podejrzewać ze kontrakty dla zawodników z zagranicy wyglądają tak:za walkę 50tyś,za przegraną 75tyś.



Lex Raven Na 80% Robert! Ozdoba jest amatorem,wielka różnica masy/siły,jedyną szansą dla dawida jest szybko czysto trafić.wyciągnięcie czegokolwiek na Robercie lub duszenie jest prawie niemożliwe ze względu na siłę Koksa który łatwo zerwie duszenie/dźwignię siłowo


Lex Raven Bedorf siłowo nie ma szans z Robertem.co innego MMA.



br />Lex Raven Za to Grabowski by Bedorfowi prawdziwe MMA pokazał



Lex Raven I tak walisz konia ,nie pierdol mi tu o fitneskach.hejtujesz bo nie byłbys sobą,a pamięciówy i tak walisz hehe


Lex Raven ^trenerek był zbyt pazerny, nikt nie chce mu zapłacić kwot które żąda miernota. jak rickson gracie, co to niby wszystkich pokona, ale nie walczy bo niby "za mało mu proponują" beka z trenera
 
Officjalny profil UEFA CHAMPIONS LEAGUE na facebooku dodal zdjecie Lewego celebrujacego jedna z bramek w meczu z realem i opis : What was the goal of the game? 5000 tys. komentarzy, glownie z Hiszpani i ''ten ''jeden : Jacek Lisicki jahaha SMIESZNE POLSKI SZWAB w reprezentacji nie gra nic a tam król patałach i tyle ŻENADA
 
z WP



UFC to taki prywatny cyrk Dona White. Jest to grupa zawodników która walczy wyłącznie między sobą. Są jakby pod kloszem. Nie chcę mówić o ustawianiu walk, co może się narzucać w takim układzie, ale dobrzy zawodnicy MMA z zewnątrz nie mają tam dostępu. Jeżeli ktoś chce tam walczyć musi podpisać cyrograf i tak tańczyć jak mu Don White zagra. Sama idea MMA, czyli konfrontacji różnych stylów i zawodników z całego świata tam nie istnieje. :-)



Pisze się i mówi - najlepsza polska szumowina spod budki z piwem.,: z artykułu że Grabowski będzie walczył na M-1
 
Back
Top