Kącik hip-hopowy. #rapsy

@dobryskun

KęKę młody szczyl? o_O Przecież on jest po 30stce. I uważam, że właśnie on do powiedzenia ma dużo. :)
 
w sumie to niestety żadne wyróżnienie bo Snoop z byle kim nagrywa, nawet ostanio dał zwrotke na jakiś chujowy projekt disco polaków jakiś. @Thai ale wiadomo Snoop zawsze spoko, lubie jego rap i czekam na płyte z Pharrellką
 
@Instinct

Wiadomo, że to nie to samo co jakby np. 10 czy 15 lat temu jakiś Polak nagrał ze Snoopem ale to wcąż SNOOP :D Nieźle się Popas rozkręca. Rozpierdoli 2015 rok!
 
@Instinct

Wiadomo, że to nie to samo co jakby np. 10 czy 15 lat temu jakiś Polak nagrał ze Snoopem ale to wcąż SNOOP :D Nieźle się Popas rozkręca. Rozpierdoli 2015 rok!
Popek placi Snoopowi nie mala kase zeby on wystapil z nim na jakims kawalku,tak samo bylo z The Game. Takze nie ma sie czym podniecac.Za kasiore to moze wystapic z kim chce.
 
No wiadomo, że za darmo mu się nie dogrywają. Ale wątpię, że dogrywają się każdemu kto rzuci hajsem.
 
dorywają. @Thai
@Scurvol ale z 2giej strony tak patrzeć na to też nie można bo w stanach nawet ziomek ziomkowi płaci hajs bo dla nich to robota normalna jak każda inna, a u nas rap to hobby bardziej niż praca.
 
łał taki feat jak Buczera z Lil Waynem?
te kawałki z kupionymi featmi są tragiczne, nawet Snoop nie musi wiedzieć, do kogo się dogrywa, jakieś odrzuty, do któych ktoś może mieć prawa i tyle
ciekawe skąd Pop ma tyle kasy, bo na pewno nie z rapu
 
Zeby nie bylo ja akurat lubie Popka,dla mnie to spoko gosciu i nie mam problemu z tym,ze dogrywaja mu sie gwiazdy za kase.Tylko nie ma sie czym podniecac bo oni za ta kase to dograliby sie kazdemu,nawet mi,gdyz pewnie tak samo znaja mnie jak Popka ;) @Instinct masz racje @Thai ,w ktoryms z filmikow na YT Popek mowi ile wzial The Game,czyli luz sam Popek wspomina,ze jest to za kase to nie zaden sekret
@Alibaba kasa z jakies gangsterki,cos mi sie obilo o uszy,ze jest tam jakims"podwykonawca" jakis Ruskow. ;)
 
Last edited by a moderator:
@Alibaba
Buczer nigdy nie miał featu Weezyego, ten kawałek to po prostu został nagrany jako remix kawałka jakiegoś typa na mixtape tego typa właśnie, a nie Buczera ani Wayna.
@Thai
stawki za featy są oficjalne podane do wiadomości, wystarczy tylko troszke poszperać, są to stałe kwoty :D

Popek ma hajs z handlu bronią.
 
Swoją drogą ciekawe ile taki Game lub Snoop zażyczyli sobie za feata.
taki jak Popka to najniższy kaliber featów, czyli wyjebane na niego daje kase, a ja mu jakiś odrzut zapodam, żeby się cieszył
pewnie od kilkunastu do kilkudziesieciu tyś $$, chyba, że ktoś inny ma prawa do jakiś odrzutów to może sprzedać jeszcze taniej
tak jak Buczer miał jakiś stary wokal Lil Wayna, który był już na necie 5 lat wcześniej XD, ale Popek z Gamem chyba na normalnych zasadach nagrali feat, nawet jakiś filmik z Gamem był, ale Game to nie Snoop stawki inne
@Alibaba
Buczer nigdy nie miał featu Weezyego, ten kawałek to po prostu został nagrany jako remix kawałka jakiegoś typa na mixtape tego typa właśnie, a nie Buczera ani Wayna.
ziom nie czuć sarkazmu?
 
a słyszeliście kawałek polaków na bicie Dre?


"Kilka lat temu poznałem przez neta kolesia z obozu Aftermath, który uczestniczył w kilku sesjach nagraniowych na potrzeby "Detoxu" latem 2006 roku. Udało mu się jakimś cudem pozyskać 2 bity wyprodukowane w tamtym czasie przez Dre, które nie zostały nigdy dokończone i nigdy pod nie nic nie nagrano.

Wymieniłem się z nim bodajże za 2 niepublikowane nigdy produkcje Johnny J'a i tym oto sposobem wszedłem w ich posiadanie
smile.gif
Chciałem użyć ich do remixów i wrzucić na YouTube'a ale potem zdecydowałem, że jeden z nich możemy wykorzystać na naszym albumie
smile.gif


Przypomina on klimatem nieco wspólne produkcje Dre i Mel-Mana z ery "2001", drugi natomiast brzmi jak materiał faktycznie przeznaczony na "Detox" w okresie, w którym Quik udzielił wywiadu mówiąc, że Dre chce użyć dużo żywych instrumentów (skrzypiec itp.) w swoich bitach na album
smile.gif
"

pisze to Mietek który przeprowadził m.in. ten wywiad:

i ogólnie typ jest wjebany w west coast, ma strasznie dużą wiedze zajawke, typ siedzi na forach amerykańśkich i ma biblioteke kawałków z amerykańskiego rapu których nigdzie nie usłyszycie :D
 
Last edited:
a słyszeliście kawałek polaków na bicie Dre?


"Kilka lat temu poznałem przez neta kolesia z obozu Aftermath, który uczestniczył w kilku sesjach nagraniowych na potrzeby "Detoxu" latem 2006 roku. Udało mu się jakimś cudem pozyskać 2 bity wyprodukowane w tamtym czasie przez Dre, które nie zostały nigdy dokończone i nigdy pod nie nic nie nagrano.

Wymieniłem się z nim bodajże za 2 niepublikowane nigdy produkcje Johnny J'a i tym oto sposobem wszedłem w ich posiadanie
smile.gif
Chciałem użyć ich do remixów i wrzucić na YouTube'a ale potem zdecydowałem, że jeden z nich możemy wykorzystać na naszym albumie
smile.gif


Przypomina on klimatem nieco wspólne produkcje Dre i Mel-Mana z ery "2001", drugi natomiast brzmi jak materiał faktycznie przeznaczony na "Detox" w okresie, w którym Quik udzielił wywiadu mówiąc, że Dre chce użyć dużo żywych instrumentów (skrzypiec itp.) w swoich bitach na album
smile.gif
"

tak wszyscy wierzymy w autentycznosc tej historyjki haha, przez forum poznal jakiegos niby goscia, co niby jakims sposobem wszedl w posiadaniu bitow Dre i zamienil je za bity z jakims polakiem przez forum internetowe bnuhauhauhauuhauhua
 
pozatym nie w jakiś sposób wszedł w posiadanie tylko przecież archiwum Death Row zostało w pizdu rozkradzione kiedyś jak ta wytwórnia upadała, więc to dla tych czarnuchów co się tam obracali nie był żaden problem zajebać kilka taśm matek z bitami Dre, przecież w taki sposób w chuj kawałków Tupaca też zniknęło które były zrobione w 90% przed jego śmiercią czy nawet jakieś pojedyńcze zwrotki czy wokale. @Alibaba
ameryka działa w ten sam sposób co polska, ten typ akurat ze ślizgiem ma mało wspólnego, ale to jest dobry przykład bo w ameryce też są fora na których jest ograniczona rejestracja i się obracają normalnie tam ludzie którzy robią tą muze w main streamie tak jak na ślizgu
 
Back
Top