Kącik hip-hopowy. #rapsy

ja osobiscie nie slucham nic z dilltv , wiec juz widze skad wasz hejt na stepa itd hehe
 
ja nawet nie wiedziałem że PRO8L3M ma jakieś powiązania z tym chujowym diiltv dopiero ogarnąłem jak ten klip do Opowieść o Tobie odpaliłem sobie
tym bardziej props że pośród takiej chujni wtórnej taki typ jest i napierdala takie kozackie tracki na patentach
 
ale dla ciebie Pih jest chujowy to z toba tematu nawet nie ma chlopaku :) hehe idz do Wilka po trzy biale i dwie zielone :D:D:D:D
 
a co ma do tego wilku który się skończył na molescie? nick zoobowiązuje jak widać.
pih to jebany wieśniak i już nie raz to pokazywał, gdyby skończył nawijać po kwiatach zła to byłby legendą a takto jest parówą
 
Pih sie nie skonczyl Pihu ma sie dobrze , a ze mu papieru do tojtoja na HHKempie nie doniosles nie moja wina
 
No przecież to jest oczywiste, że Pih jest chujowy. TO NIE JEST HIP HOP.
 
Piha słucham, ale tego Piha z jego pierwszych płyt. Fakt, smuty są, ale i mi takie smuty nieraz się przydają. Nowy Pih, coraz to nowsze płyty, to coraz gorzej. Jego zachowania po alko nie komentuje, bo to nie moja sprawa, ale nie zdobywa fanów przez takie rzeczy.

Popek nagrał jeden bekowy numer jakim jest brudna darianna, wszystko po jest tylko gorsze.
Akurat mi się "podoba", czy raczej podchodzi Ballad 4x4.

ja już za dużo tych walk oglądałem, musze odpocząć
dla mnie pueblos przynudza straszliwie, jedrzej czasami jakies dobre pancze walnie
im więcej alko tym gorzej u niego z free
tutaj Mentora rozjebał

Fakt, Jędrzej wygrał, ale Mentor też nie był w jakiejś mega formie. Nadrobiłem trochę filmików z tego SpinDaMajk i wydaje mi sie, że jest nieco gorzej niż filmiki na WBW (wiadomo, sam klimat inny i popularność).

Filipek zjada Que, chociaż słychać, że Filipek nie chciał jakoś niszczyć Que bo pewnie walka miała być pokojowa

O tak, Filipek zjadł. Kumpel mi już jakiś czas temu podesłał. Ale i tak publika rozpierdala (Filipek gada "Zamieńmy się majkami" a oni "Wooooooo") :D
Ogólnie, widzę, ze na tym forum jestem jednym z niewielu, którym Quebo nie podchodzi. Tzn. nie znam sie na rapie, ale słucham co mi sie podoba i Queba w sumie nie ma dużo...


Fajna walka, dosyć bliska.
 
Reedukacja synku, reedukacja. Potem się już skończył Rysiu.

A co do Pichuja to racja, za jego zachowanie mam w dupie jego rap, bo nie jest wcale wiarygodny dla mnie jako raper.
 
jak pih jest chujowy to jaki jest peja :) proponuje mniej glamrapu
Peja jak pił tworzył lepszą muzyke, teraz już tylko dla fanów, których mu nie brakuje, raczej nic nowego już nie usłyszymy u niego ciągle to samo leci od kilku lat
 
a co jest dobrego w jego rapie? mierne bity, ale to nie jego wina, teksty te same od 20 lat częstochowskie rymy o dupie maryny i wszystko na 1 kopyto, no kurwa...
 
To ja zapodam dwa klasyki z lat 90,ktore wg mnie byly zlotym wiekiem jesli chodzi o HH (ogolnie jesli chodzi o muze) do dzisiaj ciary przy obu!

 
Mlodzi gracze i mlodzi sluchacze nie maja szacunku do starej gwardii i to ejst smutne , dla mnie Pihu merytorycznie i skladniowo jest najlepszym raperem a Peja za bardzo gwiazdorzy widac ze ta zona go pieknie ustawia , plytowo nigdy nie bylem jakim super fanem jego tworczosci
 
Z tym postem mogę się zgodzić, oprócz tego o pihu
Mlodzi gracze i mlodzi sluchacze nie maja szacunku do starej gwardii i to ejst smutne , dla mnie Pihu merytorycznie i skladniowo jest najlepszym raperem a Peja za bardzo gwiazdorzy widac ze ta zona go pieknie ustawia , plytowo nigdy nie bylem jakim super fanem jego tworczosci
 
Mlodzi gracze i mlodzi sluchacze nie maja szacunku do starej gwardii i to ejst smutne , dla mnie Pihu merytorycznie i skladniowo jest najlepszym raperem a Peja za bardzo gwiazdorzy widac ze ta zona go pieknie ustawia , plytowo nigdy nie bylem jakim super fanem jego tworczosci

Specjalnie młody już nie jestem, pamiętam ich praktycznie od początku ich twórczości a szacunek mam jedynie w znaczeniu: "byliście, coś robiliście, zapisaliście się w kronikach, DZIĘKUJEMY". O gustach się nie dyskutuje, ale podziwiam, że ktoś może przez tyle lat słuchać w kółko tego samego. Może Peja coś jeszcze próbuje robić, zresztą zmienia się trochę jako człowiek i to dla kogoś wczutego w jego klimat może być ciekawe, ale PIH? PIH?! O rany. Szacunek dla Tedego, że po tylu latach spróbował zupełnie nowego stylu. To samo w przypadku Pezeta. Sokoł też eksperymentuje i dla mnie bije na głowę swoje wcześniejsze produkcje. Gural z roku na rok dziecinnieje coraz bardziej, ale przynajmniej bawi. Ale PIH?!?!?! ; )
 
skladnie i pancze Pih ma najlepsze , flow monotonne monotematyczny moim zdaniem nie jest , ale to tak jakbys sie przypierdalal do Kaczynskiego ze jest niski
 
Nie jest monotematyczny? Przecież to już kwalifikuje się pod stan zakochania : ) To tak jakby fan Tedego powiedział, że Graniecki mówi czysto i wyraźnie w swoich nowszych utworach : )
 
Ja mam do Tedego szacun bo byl jednym z pionierow polskiego HH. Warszafski deszcz czy plyta SPORT to naprawde dobre produkcje.Dosc dawno,wlasnie jak tu ktos pisal jak sprobowal nowego stylu,zjebal sie w moich oczach i nie slucham ale szacun ma u mnie dozgonny.Sluchalem HH jak jesze nie bylo praktycznie polskiego i TEDE swego czasu byl kozak (Trzycha,Wrotacja,1KHZ,nagrywalo sie z radia i sluchalo na magneciaku)
 
przesluchajcie nowa plyte piha a potem zacznijcie hejtowac :) pisanie tekstow typu ze ten czy tam skonczyl sie na tej czy tamtej plycie to poziom gimbazy badz co gorsze mentalnej gimbazy
 
Słyszałem prawdopodobnie wszystko co wydał i nie wydał (typu coroczne podsumowania, które kiedyś wypuszczał), najnowsza płyta nie jest wyjątkiem. Jest cholernie monotematyczny.
 
Back
Top