Kącik hip-hopowy. #rapsy

Nadrabiam temat (się znaczy przeczytałem 2 ostatnie strony) - jak dla mnie Pezecik (prawie) zawsze na propsie. Z takich weteranów weteranów to jak dla mnie on i Ostry najlepiej się starzeją.
 
Back
Top