Kącik hip-hopowy. #rapsy

Ładne. I Rapsody się nawet przewinęła na końcu:) Sprawdzę jak mówisz, że generalnie podobny vibe do Carnera bo strasznie lubię tego grajka
9th to głównie producent (choć czasem też coś nawija) i chodziło mi o bit w kawałku, który wrzuciłeś. Brzmi bardzo najntłonderowo, choć to, że to jednak Madlib to mnie wcale nie zdziwiło
 
9th to głównie producent (choć czasem też coś nawija) i chodziło mi o bit w kawałku, który wrzuciłeś. Brzmi bardzo najntłonderowo, choć to, że to jednak Madlib to mnie wcale nie zdziwiło
Ej wiem, że chodziło o bit. Dlatego mówiłem ogólnie o „vibe”:D. Ale może rzeczywiście mało precyzyjnie to ująłem.

Ten bit Madliba jest nieco bardziej żywy niż snuje, na których zazwyczaj nawija Loyle na swoich płytach, ale i tak gdyby wrzucić ten kawełek między inne na Yesterday's Gone lub Not Waving, but Drowning to nie odstawałby od reszty.
No zmierzam do tego, że kumam iż Ty porównywałeś bity Madliba i 9th, ale ja słysząc tego rodzaju muzyczkę mam w głowie to, że taki właśnie Loyle by idealnie się w ten klimat wkomponował
 
O Madlibie dowiedziałem się z audycji Druha Sławka. Nawet w jakiejś kafejce targalem Quasimoodo przez Kaazę. Pamiętam że największą rozpipę w bani miałem gdy usłyszałem ten bit:
 
Polski mainstreamowy raperzyna Trill Pem który nie jest zbyt znany aż w tak ogromnym stopniu w wywiadzie powiedział że dzięki tylko Spotify na luzie trzepie 10-15 k miesięcznie . Jezu jaka tam musi być kasa w tym rapie dla topki skoro on trzepie już taki hajs.
 
Last edited:
Back
Top