Kącik hip-hopowy. #rapsy

Rocky wpierdoli scene tym albumem, a ten bit jest lepszy niż cały polski rap razem wzięty
 
Last edited:
czy ja wiem. Fajnie jakby wrócił do klimatu z mixtapu, bo ostatnio starsznie jest nijaki.
Tyler to niezły weirdo :D
mocą mixtapu był klimat ale to w jakiej on jest teraz formie jest lata świetlne do przodu od tego co dawał w 2011
większość jego zwrotek z tego roku to są petardy na pięknym flow, fakt że dobór bitów nie zawsze jest idealny i na tym cierpiała 2 część Cozy Tapes - była zdecydowanie za bardzo "genre" i brzmiała jak większość tych nowych rzeczy ale solówce to raczej nie grozi bo Rocky na swoich projektach zawsze stara się coś nowego zaprezentować, te leaki wszystkie co latają brzmią bardzo dobrze a ten bit to wgl przecież petarda, niby prosty ale nie jest to oczywisty i przeruchany patent
licze że to będzie najlepszy projekt od niego pod każdym względem
no i sam koncept który gdzieś tam się klaruje z tego całego powtarzania TESTING i tych znaczków z target dummies jest dość ciekawie pokminiony

no i gdzie ta nijakość? przecież na wszystkich solówkach zawsze wchodził coraz wyżej, ALLA jest jego najlepszą płytą mimo że została w chuj niedoceniona właśnie przez ta zmiane klimatu
jedyne gdzie się można przyczepić o nijakość to Cozy Tapes 2 ale nie ze względu na jego zwrotki a ogólny dobór bitów na projekcie tak jak pisałem wcześniej
 
wyszedł ten nowy materiał od Skepty, ale to tylko EPka 6 numerów w tym Hypocrisy, No Security i Worst znane już od dawna więc tylko 3 nowe traki (na featach właśnie Rocky wspominany, Nast i Lil B)
znów piękna zwrotka Rockyego

jego płyta NIE MOŻE nie rozjebać sceny, to co on lata w ostatnim czasie to szok
 
Last edited:
wyszedł ten nowy materiał od Skepty, ale to tylko EPka 6 numerów w tym Hypocrisy, No Security i Worst znane już od dawna więc tylko 3 nowe traki (na featach właśnie Rocky wspominany, Nast i Lil B)
znów piękna zwrotka Rockyego

jego płyta NIE MOŻE nie rozjebać sceny, to co on lata w ostatnim czasie to szok

a mi się w ogóle te 3 nowe numery co wypuścił nie podobają nie mowie o tych co już znamy.
 
2100928.jpeg
 
ten banan myśli, że jest Kanje Łestem, czy co?
trzeba mu oddać że robi spoko traczki, może nawet staremu dorówna muzycznie :lol: bo co by nie mówić to też ma pare klasyków zajebistych na koncie


a tu jeszcze 1 snippet z Rockyego

(od 2:04:22 jakby komuś się z timerem nie odpalało) ta płyta się nie może nie udać
 
trzeba mu oddać że robi spoko traczki, może nawet staremu dorówna muzycznie :lol: bo co by nie mówić to też ma pare klasyków zajebistych na koncie


a tu jeszcze 1 snippet z Rockyego

(od 2:04:22 jakby komuś się z timerem nie odpalało) ta płyta się nie może nie udać

kiedy to ma byc?
 
Back
Top