Kącik hip-hopowy. #rapsy

Potrzebuję Snoop doga z r kelly - that's that. . Najlepiej do pobrania, na yt są tylko jakieś zdymane przeróbki, nigdzie oryginału nie mogę znaleźć, albo bit przerobiony albo jakieś inne dziwy, pewnie coś z prawami autorskimi się stało i dlatego tak to wygląda, bo jeszcze ze 2 lata temu normalnie można było to znaleźć. Ktoś pomoże? :)


Ps: przed chwilą wpadło w ucho ciekawy remix
 
Potrzebuję Snoop doga z r kelly - that's that. . Najlepiej do pobrania, na yt są tylko jakieś zdymane przeróbki, nigdzie oryginału nie mogę znaleźć, albo bit przerobiony albo jakieś inne dziwy, pewnie coś z prawami autorskimi się stało i dlatego tak to wygląda, bo jeszcze ze 2 lata temu normalnie można było to znaleźć. Ktoś pomoże? :)


Ps: przed chwilą wpadło w ucho ciekawy remix



Dzięki za przypomnienie bo od kilku lat tego nie słyszałem
 
genialny album, 4 częściowe intro B L U E (14 minut) to najlepsze otwarcie płyty jakie słyszałem od bardzo dawna + takie petardy jak to czy Icon
 
troche wolniejszych śpiewanych też jest więc nie każdemu podpasuje
ale przede wszystkim brzmi to świeżo bo nie ma tu przeruchanych patentów producentów z "topki" więc warto chociażby dlatego
 
Fusznik najgorszy raper w historii
Tam by znalazł kilka jego dobrych kawałków. Nie mówie, że swego czasu np. to nie bujało na imprezach:



Pewnie część słyszała ale ja dopiero dziś taki diament odkryłem. Busta Rhymes, Lazie Bone (mistrz jak i całe BTNH styl nie do podjebania), Twista i Jaz-0 na jednym tracku:

 
kompletnie nie singlowy numer ale jako część płyty może fajnie siąść
specyficznie to płynie, na początku myślałem wtf ale po 4-5 odsłuchach nawet siada
 
Back
Top