Kącik hip-hopowy. #rapsy


01. Block Wars
02. Freeway
03. Get High
04. Alameda
05. Gutter
06. Uzis and Grenades (feat. Lorine Chia)
07. Lights Go Out
08. Run It
09. Bullet With Your Name On It
10. Murder
http://fileshark.pl/pobierz/13969579/df857/the-game-block-wars-2016-h3x-rar
nie obczailem jeszcze
 
BANGER ALERT, ale powoli zaczynam chyba wracac do Polskiego HH znudzily mi sie juz te Amerykanskie Bangery wszystko z czasem wydaje sie podobne do siebie. Tak jakbys gdzies juz to slyszał.
 
BANGER ALERT, ale powoli zaczynam chyba wracac do Polskiego HH znudzily mi sie juz te Amerykanskie Bangery wszystko z czasem wydaje sie podobne do siebie. Tak jakbys gdzies juz to slyszał.

Zabierz się za francuski rap w takim razie :D
 
japońska scena jest ciekawa, francuska też ale chuj wi co oni tam rapują

ja ostatnio grime katuje, przeczesuje całą scene uk, przeglądam forum grimeforum.com i rozkminiam sobie
 
ostatnio kupiłem nowy album Snoop Dogga, w lipcu wyszedł " COOLAID " i co i lipa jak dla mnie :boss:
dobra płyta przecież, dużo dobrych numerów
wiadomo że nie wszystkie i że nie klasyk ale solidna płyta, tylko troche za długa, jakby zostawić najlepsze 14 traczków to by wymiatała

 
mi nie weszła, pewnie wróce do niej i przesłucham, ale nie dzisiaj
wgl to jest chyba największa wada Snoopa że on zawsze pcha na płyte 20 numerów co jest imo błędem bo ciężko jest utrzymać poziom na takiej długości projektu i małej liczbie osób się to udaje osiągnąć
lepsze zazwyczaj są projekty typu 12/14 tracków ale lepiej wyselekcjonowanych niż wszystko pchać na album
 
Ja na dzień dzisiejszy kończę z bangerami 2 GB na dysku starczy, rzygam i sram już tym jak i czarnuszy rapem, wracam chyba na Polskie śmieci.

 
Dj Khaled wydał tez album, chciał bym miec go na cd w kolekcji. Major Key album, 14 tracków, jakich nie wiem jeszcze bo nie słuchałem ale dla samych gości na albumie trzeba płyte kupic :cool:
 
Back
Top