Kącik hip-hopowy. #rapsy

Dj Khaled wydał tez album, chciał bym miec go na cd w kolekcji. Major Key album, 14 tracków, jakich nie wiem jeszcze bo nie słuchałem ale dla samych gości na albumie trzeba płyte kupic :cool:
jak to u Khaleda zwykle bywa średniawka, ale dla okładki i numeru Nasa który rozpierdolił scene znów warto :cool:
 
Ja na dzień dzisiejszy kończę z bangerami 2 GB na dysku starczy, rzygam i sram już tym jak i czarnuszy rapem, wracam chyba na Polskie śmieci.
2 gb :DC:
57a88cc58614f.png

 
czekam na beef TPS vs. KeKe
Zdaje mi się, że nic z tego nie wyjdzie. Niby coś tam się rozkręciło i wydali oświadczenia, ale to chyba tyle. Chociaż nie zdziwiłbym się jakby ten tps wyskoczył z jakimś dissem na kędziora.
 
Zdaje mi się, że nic z tego nie wyjdzie. Niby coś tam się rozkręciło i wydali oświadczenia, ale to chyba tyle. Chociaż nie zdziwiłbym się jakby ten tps wyskoczył z jakimś dissem na kędziora.
TPS mimo ze patus to sie nie rozjebal a to sie szanuje, ogolnie niektore numer ma dobre ale to tylko i niektore.
 
Ogolnie chciałbym Beef kogoś kto ma agresywny styl rapowania np Białas, Paluch taki w miarę,Oxon,Penx,Reto
No Białas z SB już skończyli kariere pewnym chłopakom rok temu . Tego Reto to jebać dla mnie to jakiś śmietnik . Chętnie bym zobaczył Oxona w sumie on już też pewnego pana z Katowic skończył .
 
Białas już trochę beefów miał, teraz by się przydał ktoś inny, ale też na poziomie jakimś.
 
Białas już trochę beefów miał, teraz by się przydał ktoś inny, ale też na poziomie jakimś.
No już troche miał ale dla mnie mógłby kogoś zjeść znowu haha . Wątpie żeby ktoś go teraz zdissował bo jest mocno na fali i w końcu będzie chociaż przez chwile 1# na OLIS-ie
 
przecież kurwa białas wszystkie beefy razem z tą upośledzoną mafiją PRZEPIERDOLILI z kretesem, więc o czym tu jest mowa?


Ta ta tak se tłumacz . Gdzie niby przejebali z aspiratio ? zreszta gdzie teraz jest perzet itp sam sobie odpowiedziales
 
Ta ta tak se tłumacz . Gdzie niby przejebali z aspiratio ? zreszta gdzie teraz jest perzet itp sam sobie odpowiedziales
kurwa aspiratio, faktycznie sukces w chuj, pierwszy wygrany beef z jakimiś totalnymi łakami
szkoda że wszystkie wcześniejsze wpierdol
 
kurwa aspiratio, faktycznie sukces w chuj, pierwszy wygrany beef z jakimiś totalnymi łakami
szkoda że wszystkie wcześniejsze wpierdol
Co Ty pierdolisz? Idol slizgu (którego fenomenu nie rozumiem) został rozjebany przez Solara, chociaż to było jedyne wyrównane starcie. Deys przegrał, peerzet nie istnieje od czasu ich beefu, aspiratio nawet nie trzeba komentować.
 
Deys ladnie lecial to musze przyznac . ale jak to bialas nawinol kazdy kto mial z nim beef zdechl albo umiera
 
Deys wygral ten beef wedlug mnie po pierwszym disie bylo 1:1 albo 1:0 dla SB ale drugi to majstersztyk i to przejście, AMERYCZKA. A reszte Beefow to SB wygralo z kazdym.
 
Co Ty pierdolisz? Idol slizgu (którego fenomenu nie rozumiem) został rozjebany przez Solara, chociaż to było jedyne wyrównane starcie. Deys przegrał, peerzet nie istnieje od czasu ich beefu, aspiratio nawet nie trzeba komentować.
co ty pierdolisz to szok xddddd
co z tego że nie istnieje, to że nie istnieje to nie znaczy że przegrał beef (bo wygrał) tylko odpuścił sobie gimbogranie bo tylko na tym można robić hajs w pl
rozjebany przez solara xddddddddd
deys przegrał? chyba kurwa śnisz (mimo że go jebać bo jego ostatnich rzeczy się słuchać nie da)
 
Ta nie zesraj sie tym laikiem pacanem ze slizga wypusci kawalek raz w roku i nie wiem co on sobie wyobraza.
 
Back
Top