Kącik hip-hopowy. #rapsy



leci live, ale mam nadzieje że się nagranie zachowa bo japończyki dobre bengjery puszczają
ten Kohh do sprawdzenia japoński trap rozpierdala :boss:

płyta Skepty już dostępna w dobrych sklepach muzycznych
 


leci live, ale mam nadzieje że się nagranie zachowa bo japończyki dobre bengjery puszczają
ten Kohh do sprawdzenia japoński trap rozpierdala :boss:

płyta Skepty już dostępna w dobrych sklepach muzycznych

Sprawdzam tego Kohha i trafiłem jakiegoś przejebanego bangiera:

Ale pięknie typ w 2:25 wleciał :pray:
 
Konnichiwa póki co top w tym roku tylko problem jest taki że płyta jest bardzo krótka (38 minut) a 4 tracki znane były wcześniej z tego 2 grubo ponad rok temu, That's not me ponad 2 lata.

single piękne, do tego tytułowy numer i z Pharrellem oraz ostatni, reszta troszeczke gorzej ale trzyma poziom również
 
Last edited:
Tak tylko nadmienię. Żaden ze mnie fan rapu, choć czasem zdarzy się coś posłuchać. Tak oto dzisiaj odkryłem gościa co się woła: Devin The Dude. Moim zdaniem gość jest zajebisty, a jego płyta Waitin to inhale (pomijając ostatnią minutę) jest jedną z lepszych, jakie miałem okazje słuchać.
 

Miałem pierwotnie w poście napisać, że podoba mi się prawie takie jak All eyez on me 2paca, ale doszedłem do wniosku, że nie ma co się rozpisywać. W każdym razie płyta o której wspomniałem podobała mi się niemal tak samo.
Wyróżniłbym też Trouble man heavy is the head gościa co się woła T.I.
Taki mój top mały.
 
Miałem pierwotnie w poście napisać, że podoba mi się prawie takie jak All eyez on me 2paca, ale doszedłem do wniosku, że nie ma co się rozpisywać. W każdym razie płyta o której wspomniałem podobała mi się niemal tak samo.
Wyróżniłbym też Trouble man heavy is the head gościa co się woła T.I.
Taki mój top mały.
Obaczaje typa, bo przyjemne dzwięki. T.I też spoko.

 
Back
Top