Kącik hip-hopowy. #rapsy

Screenshot_20210409-185131_upday.jpg
 

Nie podoba mi się flow (chyba głównie z powodu barwy głosu), ale nie jest źle. Beaty też trochę monotonne (a da się zrobić kozak numer nawet na jednej frazie - vide "flava in ya ear")
Technicznie, producenco dużo gorzej. Wokal słabo nagrany, bardzo płasko, bez podbitek, reverbu, dynamiki. Linia melodyczna mocno skompresowana i zabiera całe pasmo w okolicy 1kHz zabierając miejsce na wokal. Mix i mastering nie istnieją. Brzmi to jak tania demówka.
 
Z ciekawości to drugie też taka kiepska jakość ubwas ?;) Bo to to rzeczywiście freestyle w 30 min zrobione i nagrane tanim mikrofonem ale to z djem ciemnym już dobrze słychać u mnie, w sensie lepiej
 
Siema, właśnie wydaję swoją debiutancką powieść "Ścierwo" i wrzucam tu info, gdyż jest to hiphopowy kryminał z osiedlowymi porachunkami i brudną miłością rozgrywający się na tle beztroskiej atmosfery małej mieściny na Podkarpaciu.
Akcja dzieje się w Kołaczycach, Tarnowie i Jaśle.
Myślę, że ktoś kto na początku XXI wieku słuchał polskiego rapu znajdzie tu kilka momentów, w których uśmiechnie się podczas czytania.
Książkę można zamówić na SCIERWO.COM
scierwo mockup kadr.jpg
 
Back
Top