Kącik hip-hopowy. #rapsy

co w tym śmiesznego skoro oni zjadają ten cały Wu Tang wszystkim? kiedyś słuchałem ale trzeba iść z duchem czasu, tym bardziej że Wu Tang tą nową płytą się zbłaźnił w chuj, wtórne gówno dla hajsu.
nie bluźnij!
 
ja czekam na płytego Quebonafide i się doczekać nie mogę
teraz sobie kupiłem Tomb Ciachy, ale to już przesłuchane 100x i King Tomb/Bialas zobaczymy co im z tego wyszło
Deysa nie lubie za zachowanie, ale muzyke robi bardzo dobrą
Tau nowa płyta raz przesłuchana, nie mam ochoty wracać
Medium>Tau
nic ciekawego oprócz Queby chyba nie wychodzi, Bonson sprawdziłem i lipa, nie ma czego słuchać ;(
 
@Alibaba
przecież cała ta sb mafja to debile jebane są jak można tych wacków słuchać :confused:
dobrze że Deys uciekł od tych baranów

a co do Quebo to też się nie popisuje, ślizg płonie, wyciekły 4 kawałki z Ezoteryki kolejne niekontrolowanie co prawda bez masteringu one są, bo Quebo czy ktoś komu on daje tracki przesyła to przez hosting bez żadnych zabezpieczeń, praktycznie cała płyta już jest znana przez to bo sporo singli wjechało wcześniej, wcześniej były też jakieś 2 leaki i teraz 4 kolejne :cool:
 
@Alibaba
przecież cała ta sb mafja to debile jebane są jak można tych wacków słuchać :confused:
dobrze że Deys uciekł od tych baranów

a co do Quebo to też się nie popisuje, ślizg płonie, wyciekły 4 kawałki z Ezoteryki kolejne niekontrolowanie co prawda bez masteringu one są, bo Quebo czy ktoś komu on daje tracki przesyła to przez hosting bez żadnych zabezpieczeń, praktycznie cała płyta już jest znana przez to bo sporo singli wjechało wcześniej, wcześniej były też jakieś 2 leaki i teraz 4 kolejne :cool:
a nawet nie wiedziałem, że są jakieś wycieki, ja i tak płyte kupię kawałki bo te kawałki co są dostępne wszystkie mi się podobają
zobaczymy coś Que przycina z datą premiery, ale i tak bardzo czekam
co do SB ja tam lubię Tomba może inteligencją nie grzeszy, ale bardzo śmieszny i niektóre pancze niszczą system
do tego ta gra słów też dobra
Solar/Białas bardziej z freestylu kojarze i tam nawet dawali radę
Solara nie słucham, ale nowe kawałki Białasa bardzo dobre
 

Pih na koncercie Quebo wczoraj :D
z Ezoteryki zostało 5 kawałków niepublikowanych tylko w tym intro i outro, więc słabo
jedyne co mi od Quebo podeszło od długiego czasu to feat u Rasmentalismu bo te jego kawałki na płyte są cienkie niestety, ale skillów mu nie można odmówić.
 

Pih na koncercie Quebo wczoraj :D
z Ezoteryki zostało 5 kawałków niepublikowanych tylko w tym intro i outro, więc słabo
jedyne co mi od Quebo podeszło od długiego czasu to feat u Rasmentalismu bo te jego kawałki na płyte są cienkie niestety, ale skillów mu nie można odmówić.

co to za akcja z tym pihem bo nie czaje o co mu chodzi
masz jeszcze jakies linki do tych kawałków?ten link nie działa, pewnie Que się zdenerowawał i może dlatego przekłada premiere płyty, kto wie
Eklektyka jest zajebista, to na tą płyte też czekam
dobra sprawdziłem Piha na glamrapie, niech siędzi cicho bo w sumie kto go jeszcze słucha? ja tam nawet nie srpawdzam co on wydaje, bo jest to tak nudne i powtrzalne jak u 95% sceny, jedynie za stare kawałki props
 
Pih się wjebał najebany na scene podczas koncertu Quebo i zaczął krzyczeć ŻE TO NIE JEST RAP potem jeszcze zajebał jakiemuś typowi pod sceną i go ochrona wyprowadziła :cool::cool:

http://sendfile.pl/175706/QUEBONAFIDE_-_SWIATOWSTRET_PILOT_23-10-2014_-_Output_-_Stereo_Out.mp3
OSTATNI KAWAŁEK KTÓRY NIE BYŁ ZNANY Z PŁYTY QUEBO TEŻ WYCIEKŁ, ŚLIZG PŁONIE :D
http://www26.zippyshare.com/v/59296728/file.html
a tu ten poprzedni do którego link nie działa :cool:
@Alibaba

do reszty mi się nie chce szukać, na forum ślizgu znajdziesz.

swoją drogą te Voodoo nawet fajne, ale reszta tej płyty jest mierna w chuj.
mam nadzieje że to będzie tak jak ktoś rozkminiał na ślizgu, to są kontrolowane leaki z odrzutów, a tracklista jakiś czas temu publikowana to jednak prowo i ta płyta będzie inna.
bo jeżeli nie to po 1 lipa po drugie troche strata twarzy dla quebo.
 
Last edited:
no zobaczymy, aktualnie nic o płycie nie ma, ciekawe czy wyjdzie w ogóle w tym roku
Que ostatnio dość tajemniczy, ja tam czekam na płytę, już kiedyś jakiś kawałek z płyty też wyciekł, pewnie prowo
z Piha można się pośmiać, ktoś go w ogóle jeszcze słucha?
na Quebonafide jest teraz zajebisty hajp, dużo gimbofanów, ale skilli nie można mu odmówić
dla mnie Eklektyka to był niesamowity powiew świeżośći, na WBW 2013 też zajebiście się zaprezentował, do tego sam się wydaje, promocja jedyna to jego kawałki, Płyta roku już takiego szału nie robiła, widać wielu boli taki sukces, a polskich prawilnych raperów dinozaurów szczególnie
 
Pierdolą mnie te leaki, nie przyłożę ręki do słuchania muzyki, którą wykrzadziono komuś. I kupię album.

A Pih niech idzie płakać do duetu Onar&Mioush bo ich wspólna płyta była w klimacie jego każdej prawie nuty, tylko bek i smutek... Tylko,że tamten duet lubię, w odwrocie do Piha, któremu odpierdala po alko (kosa z Bezczelem, kosa z Hukosem o to,że po alko pierdolił głupoty na Chadę, a teraz to)
 
a wcześniej przecież beef z Duże Pe też przez alko, sapał coś na koncercie jak tutaj, ochrona go wyprowadziła, potem się spotkali na mieście ale w ekipie Pe był jakiś mistrz sportów walki i najebali Piha i jakiś jego przydupasów i potem był beef dopiero :D
@HubiSSJ3
Pih wczoraj zrobił premiere jakiegoś nowego kawałka, po 24h ma on 11k wyświetleń tylko, więc nie wesoło
@Alibaba
 
"Stary, ten gość powiedział wszystko co ma do powiedzenia na kwiatach a potem to już tylko szukał dowód rzeczowych na potwierdzenie swojej mierności .." Prawdziwe. Pih dla mnie od kwiatów zła (ależ ja to katowałem w 2008!) wypuścił łącznie może z 8 dobrych kawałków, reszta mizerna.
 
@HubiSSJ3
zgadzam się w chuj, w dodatku miał odejść na emeryture rapową po tej płycie i to byłby genialny ruch. a takto się rozmienił na drobne.

"dobra ostatnia teoria spiskowa, to faktycznie wszytko zaplanowana akcja Quebo, nawet wystąpienie Piha, tak naprawdę na nowej płycie Queboteryka (follow up do płyty Mezo) będzie wspólny kawałek z Pihem bo tytule "To nie jest hip hop". Quebo w jakimś wywiadzie mówił że ma jakiś fajny patent promocyjny, myślę że to własnie te pseudo wycieki zajebistych kawałków, by na właściwej płycie rozjebać jeszcze bardziej" :cool:

@Alibaba
http://sendfile.pl/167367/BIALAS_-_PIERDOLIC_%A6WIAT_24-11-2014_-_Output_-_Stereo_Out.mp3
http://sendfile.pl/109942/BLEJK_SOLAR_RICH_HOMIE_QUAN_-_Output_-_Stereo_Out.mp3

jakieś kolejne leaki, tym razem z tej sbchujowejmafi, ale mówisz że lubisz to wklejam.
ciekawa sprawa...
 
Last edited:
kurwa, znowu double bo nie moge edytować.
są wycieki jeszcze jakiś Wiciów i innych raperów którzy nagrywali w studio NOBOCOTO

"Wpiszcie sobie w wyszukiwarkę na sendfile "pilot" - oprócz Quebonafide znajdują się tam też kawałki jakiegoś Lajona i Yahoo, którzy - z tego co znalazłem info w necie - nagrywali w NOBOCOTO. Wiciu również. Każdy z tych kawałków ma identycznie sformułowaną nazwę: WYKONAWCA - TYTUŁ (PILOT DATA) - Output - Stereo Out.mp3. Nie jest żadnym odkryciem więc, że to wyciek ze studia." cytat z jakiegoś typa ze ślizgu
trzeba też dodać że są to wszystkie kawałki bez masteringu, wszystkich tych typów i są bez gości ( na kawałkach Queby mieli być Sławy i Ras chyba. a oni oczywiście nagrywali w innym studio.
 
ogląda ktoś wbw? dla mnie to jestlepsza rozrywka czasami niż walki MMA
oczywiście jak są zawodnicy na poziomie Mentor, Edzio, Filipek, Pejter można się pośmiać do tego stare walki Muflona, Enson vs 36 też dwie zajebiste walki
 
Co do Piha, to każdej z jego płytek, jest co najmniej jeden kawałek, który zostawiłem na telefonie do słuchania. Druga sprawa, ze DR3 to jednak wielkie gówno, najnowszej płyty nie słyszałem. Nie powiem, że jestem jakimś wiellkim fanem, ale sporadycznie go słucham.

WBW zacząłem oglądać niedawno, tzn. widziałem kilka nanjowszych walk, gdzie Filipek przejebał z Edziem itp. Ogółem to kumpel z klasy badzo siedzi w tym klimacie i co chwilę jakieś teksty zarzuca.
 
zobacz sobie walki Filipek vs Plejer, Filipek vs Melcin, Filipek vs Babka idzie się pośmiać
 
Filipka z Babką widziałem, słaba ta dziewczyna :D

A teraz i tak mi YT coś szwankuje, więc nic nie sprawdzę.
 
Ja słuchałem wbw od 04 do 08-09. Pierwsze edycje miazga, jeszcze później microphone masters. To była ekipa, dolar, pe, tet, pogz, muflon i reszta. Flint wtedy jako totalny malolat zamieszanie robił.

Piha można podsumować jego jednym wersem "chujem w serce, nożem w plecy..". Bełkot w chuj, ostatnia dobra płyta to tam gdzie 40% było.

Czasem włączę coś nowego, żeby zobaczyć co tam te lapsy nawijaja i jak narazie same gowno, te quebo, deys czy tauy, kurwa, aż tęsknię za tą muzyką sprzed 10-12 lat
 
Na bank z tymi wyciekami Queby to jest jakieś prowo. Nie wierzę, że pozwoliłby sobie na taką liczbę leaków.
 
Back
Top