Kącik hip-hopowy. #rapsy

co to za zniewieściały bambo :O dno i wodorosty. Gambino to on widział chyba jak sobie dokument na yt włączył. Hip hop się w grobie przewraca.



dno i wodorosty to ty prezentujesz swoją inteligencją, STFU

nowy leak z Detoxu

i pare snippetów
 
co to za zniewieściały bambo :O dno i wodorosty. Gambino to on widział chyba jak sobie dokument na yt włączył. Hip hop się w grobie przewraca.




giphy.gif
 
Mój Boże, jeszcze męczą bułę z tym detoxem? Pamiętam jak 15 lat temu było o tym głośno.
nie ma w tym żadnego męczenia buły, po prostu wyciekają stare numery nagrane na sesjach i takich leaków będzie więcej w najbliższych latach bo tych szkiców numerów była gigantyczna ilość, a póki co leżą one w jakichś prywatnych kolekcjach pod które ktoś wali konia jak Martin Skhreli pod Cartera V i album Wu Tangu
 
nie ma w tym żadnego męczenia buły, po prostu wyciekają stare numery nagrane na sesjach i takich leaków będzie więcej w najbliższych latach bo tych szkiców numerów była gigantyczna ilość, a póki co leżą one w jakichś prywatnych kolekcjach pod które ktoś wali konia jak Martin Skhreli pod Cartera V i album Wu Tangu

Leaki z detoxa to ja pamiętam już w 2004, więc jak ktoś jeszcze się tym podnieca, to dla mnie męczy bułe. Nie wiem też w ogóle czemu ktoś twierdzi, że to leaki właśnie z detoxa, skoro Dre zrobił dużo innego materiału od tamtego czasu. Każdy leak niewydanego tracka wyprodukowanego przez dre od razu dostaje łatkę "z detoxa". Brandzlowanie się, nic więcej.
 
jak już mowa o Dr. Dre - zajebista płyta, moim zdaniem nieco niedoceniany klasyk:

 
jak już mowa o Dr. Dre - zajebista płyta, moim zdaniem nieco niedoceniany klasyk:


ta płyta przepadła bo była nudna i było na niej za dużo no-namów (praktycznie samych no-namów) przez co nie udało się jej wypromować
ale east/west coast killa i ten jego jeden solo numer są spoczko
 
Back
Top