Kącik hip-hopowy. #rapsy


ten fragment na początku to jest jebane mistrzostwo świata, w środe premiera.

strasznie mi się to wkręciło, fajny klimat, wyjebałem pół tracków z tej płyty, zostawiłem reszte i dodałem pół NNJL - płyta idealna jak na PL rap wyszła z tego :D
 
HV/NOON cała płyta do odsłuchu.

piękne to. tylko 1 kawałek mi się nie podoba, ten z tą wokalistką.

Małpa i Jotuze pięknie.
 
Last edited:
piękne inspiracje klasykami Monstera w tym ROTN:D
Popek zapodał 10 nowych sztosów w 2 dni. ten to jest płodny.

nowy sztos też od Kanyego, narazie w chujowej jakości.
buja w chuj, zajebisty bit.
 
Last edited:
standardowo. nudne.
co to za moda ostatnio, najpierw Popek napierdala inspiracje starymi hitami dyskotekowymi, teraz następny :D

po tej płycie HV/NOON i kawałku Małpy:

wróciłem do jego płyty ostatniej i zajebiście siadło, świetne bity, szkoda, że troche na 1 kopyto, wszystkie mają identyczną konstrukcje.



edit:

i tak Popek jest najlepszym raperem, co tu dużo mówić.
 
Last edited:
HAHA, kurwa Popeusz rozjebal rytmem nocy, co za gosc!!! :D

Quebo moc, kurwa czekam na typa i czekam, Ci mlodzi maja tendencje do bycia mega niekonkretnymi (nie wiem czy istnieje takie slowo), Sitek robi to samo - dopierdalaja luzne kawalki zamiast albumow. za duzo youtube placi... :v
 
Czy jestem jedynym który nawet nie włącza numerów Popka? Gość jest tragiczny i nawet słuchanie go "dla beki" sprawia, że ogromnie cierpię.
 
Ten nowy kawalek Queby bedzie na plycie. A co do Sitka to on wydaje z 3 zwrotki rocznie, troche beka, bo potencjal ma ogromny.

Edit: Co do Popka to gosc jest zajebisty. Bawi sie muzyka i ma wyjebane na wszystko.
 
nie wiem czy beka, Małpa robi to samo, płyta w 2009 i po tym tylko gościnne no i zapowiedż Proximite.

która wykręciła już 6 baniek.
jeżei Sitek da płyte która się obroni to będzię pewnie Małpą v2 bo on dzialał tak samo i w sumie wychodzi mu to na dobre, wszystko co od niego wychodzi jest świetne (od Małpy) 1 płyta wydana w sumie solo w dodatku nielegal (który osiągnał status złota!)

w sumie kiedyś go nie doceniałem ale w ostatnich dniach Małpa wyrósł dla mnie na top 3 w tym kraju.
 
Tylko z tego co gdzies czytalem to Malpa chyba ma/mial jakies powazniejsze problemy ze zdrowiem i dlatego przez jakis czas nie nagrywal.
 
nie wiem czy ma, czy to tylko plotki, ale on mówił w wywiadzie dla poznanskiegorapu w 2013 roku że zapowiadał płyte na zime 2010, 2011 i 2012 więc już pierdoli daty i robi robote bo chce dać super dopracowaną rzecz. zresztą on nie musi zabijać hypu - płyta z 2009 jest dalej świeża i on cały czas gra koncerty z nią więc po co ma ryzykować jakby coś słabego wyszło.
Tau mega ten singiel. też czekam w chuj, jutro premiera, może o 00 pojawi się na tubie odsłuch oficjalny? to pierdolenie o bogu aż tak nie przeszkadza w sumie. muzycznie i technicznie poziom światowy, co ciekawe to Tau robi większość bitów na album.
mój znajomy już dostał preorder, podobno Zeus dziwna, ale kozak zwrotka, Kali spierdolił, i zajebiste refreny :D



nie słuchałem tej płyty wcześniej, dzisiaj przeglądając jakieś zaczątki podsumowań roku ta płyta aspiruje do numeru 1 i jest to absolutna racja. świetny materiał. polecam. Run the Jewels 2
 
Last edited:
ale BANGER numer z Zeusem o chuj.
http://www78.zippyshare.com/v/4679560/file.html - strasznie ten player zbija jakość.
fajna ta płyta, dużo pierdolenia o bogu, ale muzycznie petarda, flow też nie do podjebania dużo fajnych patentów na nawijke. jest moc.
potwierdzam słowa mojego ziomka, refreny śpiewane miażdżą kurwa wszystko co w PL do tej pory wyszło, piękne to.
płyta jest już na warezach, ja osobiście ide dzisiaj kupić bo pięknie to siada.
 
Last edited:
Tua kozak, szkoda tylko ze ogranicza swoj talent przez nawijanie w kolko w tematach religii. On jest, az takim radykalem ze dla niego Harry Potter to zlo? :D
 
W jakimś filmiku na YT, Tau mówił, że w średę jest premiera płyty i wszystkie kawałki będą na YT oficjalnie. Także tylko czkekać. List motywacyjny i zwrota u Palucha mega dobre, BHO i Remedium na pierwsze wysłuchanie całkiem spoko. Ale, żeby się dokładnie wsłuchać, muszę mieć album, słuchawki na uszach i zrobić spacerek. Zawsze mi to pomaga w odsłuchu. Także więcej się nie wypowiadam.

Zastanawia mnie tylko, czy rzeczywiście będzie na każdym kroku nawijanie o Bogu. Nie żebym coś miał, bo jestem wierzacy, jednak czasem można przesadzić (mam andzieję, że Tau tego nie zrobi). Oglądałem wczoraj też jeden z pierwszych odcinków "Raport z wojny o duszę" gdzie Piotrek siedział na trawie z synem i odpowiadał na pytania. W połowie wyłączyłem, bo jednak spoko mówienia od siebie, to rpzez sporą część czasu odpowiadał na pytania po góra jednym czy dwóch zdaniach, a z tego nic nie wynikało w sumie. Chyba, ze takie malutkie fakty o nim. Są lepsze i gorsze "raporty" w jego wykonaniu. Nie mniej, czekam na płytę.


BTW słucha ktoś Polskiej Wersji albo AK47? Czekam na nową płytkę AK, Polska Wersja nic jeszcze o nowej płycienie pisała. No i fajny track z ciekawym teledyskiem
 
Last edited:
wjechał oficjalny odsłuch

jebane mistrzostwo świata.


refen :cool:


top 5 dla mnie z tej płyty, chociaż BHO czy Maria Konopnicka też props.
ogólnie 8+/10 moja ocena, kozak materiał. nie raz będzie słuchany.
mimo że tematyka troche chujowa.
 
Last edited:
Back
Top